Firma MJ-Sound zajmuje się organizacją i obsługą techniczną koncertów, festynów, pokazów mody, eventów firmowych oraz różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku oraz klientów oferta firmy wzbogaciła się o rozwiązania marki L-acoustics z serii ARCS.

Właściciel firmy Mateusz Jeziorski zainwestował w system, który nie tylko zapewnia najwyższej klasy dźwięk ale także bezproblemowo spełnia wszelkie ridery techniczne i gwarantuje firmie większą ilość zleceń.

– Zmieniłem system do “bliskiego” grania, czyli sal i małych plenerów, bo coraz młodsi realizatorzy artystów odmawiali pracy na systemie, z którym nie mają doświadczenia. Teraz, kiedy mówię, że zapewniam system stałokątowy ARCS A15, kończy się wszelka dyskusja. Wymagania w branży rosną, trzeba iść za tym trendem, a L-Acoustics jest hasłem wręcz magicznym. Ta inwestycja po prostu gwarantuje firmie rentalowej pracę. Słowa uznania należą się zarówno działowi handlowemu Audio Plus, jak i ich szkoleniowcom: Wojtek Mazurek, Jurek Kubiak i Grzegorz Stasik to team, na którym mogę polegać. Kiedy ludzie pytają mnie o ten zakup, odpowiadam: L-Acoustics to cena spokoju! – podsumowuje swój zakup Mateusz Jeziorski, właściciel firmy MJ-Sound.