Top Builder to nagrody branży architektonicznej dla najlepszych produktów, budów i usług budowlanych. Jest nam niezmiernie miło donieść, że firma Audio Plus otrzymała Top Buildera 2022 za projekt, dostawę, instalację i integrację systemów technologii scenicznych w sali koncertowej Cavatina Hall.

Cavatina Hall to otwarta na początku roku sala koncertowa w Bielsku-Białej, wyjątkowa pod względem architektury i artystycznych celów. Firma Audio Plus dostarczyła i zamontowała tu innowacyjny system nagłośnieniowy, oparty na technologii dźwięku immersyjnego L-Acoustics L-ISA i rozbudowanej strukturze sieciowej, a także wszystkie pozostałe technologie sceniczne.

Tytułem Top Builder – od wielu lat cenionym przez branżę – Redakcja i Rada Naukowa magazynu Builder już po raz 14. nagrodziła inwestorów, architektów, wykonawców oraz producentów za wyróżniające się na polskim rynku budowlanym realizacje i rozwiązania. W gronie zwycięskich produktów są zarówno nowości, innowacje, jak i towary zweryfikowane rynkowo, zaś wśród nagrodzonych usług – godne uwagi i modernizacje i instalacje.

Paweł Kuhn, dyrektor ds. marketingu w Audio Plus

Firma Audio Plus otrzymała nagrodę w kategorii Usługa/Innowacja za technologie sceniczne zainstalowane w Cavatina Hall. Instalacja obejmowała najnowocześniejsze rozwiązania sceniczne i audiowizualne, od mikrofonów przez śledzenie dźwiękiem i światłem, monitoring sceniczny, komunikację interkomową, kinotechnikę, oświetlenie, aż po informację wizualną dla gości. Systemy te złączono w zaawansowaną sieć cyfrowo-analogową, a zwieńczeniem całości jest immersyjny system nagłośnieniowy L-ISA marki L-Acoustics. Więcej na temat tej niezwykłej instalacji można przeczytać w naszym magazynie – TUTAJ.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko pogratulować firmie Audio Plus tego wspaniałego wyróżnienia i cieszyć się, że branże budowlana oraz architektoniczna doceniają wagę dźwięku oraz jakości rozwiązań technologicznych. Cavatina Hall jest w tym zakresie w czołówce światowej wśród obiektów kulturalnych i komercyjnych.