Chauvet Professional swoimi przemyślanymi rozwiązaniami i wysoką jakością produktów zyskał uznanie wielu realizatorów światła i właścicieli firm rentalowych. Jednym z najnowszych produktów marki jest zmotoryzowany naświetlacz LED Color STRIKE M ze stopniem ochrony IP65.

 

 

Color STRIKE M to urządzenie mogące pełnić funkcje stroboskopu, naświetlacza oraz blindera. Urządzenie składa się z dwóch sekcji – centralnie umieszczonych 28 sterowanych segmentów LED-owych białych, mogących pracować jako stroboskop, i umieszczonych wokół nich 14 niezależnie sterowanych segmentów LED-owych RGB, dających typowy efekt wash. Cały panel LED-owy wysokiej mocy umieszczono na zmotoryzowanej platformie z możliwością pochyłu w 180 stopniach, co daje dużo możliwości w trakcie realizacji scenicznych.

Dodatkowo producent zaopatruje użytkownika w dwa mocowania typu omega, dzięki czemu możemy bezproblemowo zamontować oprawę w poziomie lub w pionie. Color Strike M można kontrolować przez DMX, Art-net oraz sACN, a do tego wszystkie diody na pokładzie mają 16-bitowe ściemnianie dla płynnych przejść oraz modulację Pulse Width, przeznaczoną do kalibracji w realizacjach z użyciem kamer. Color STRIKE M oferuje na start masę zintegrowanych makr efektowych z regulowanymi parametrami efektów, a jego solidna konstrukcja z pewnością pozwoli na wiele lat użytkowania w trudnych warunkach.