Nowa propozycja Chauvet Professional to unikalny, w zależności od modelu 12- lub 4-segmentowy naświetlacz liniowy LED RGBAW z dokładnym mieszaniem barw w całym zakresie i klasie szczelności IP65. Idealne rozwiązanie na trasy koncertowe, do teatrów czy różnego rodzaju instalacji.

Urządzenie wyposażono w pełni jednolite, indywidualnie sterowane kwadratowe segmenty, które świecą dokładnie wymieszaną barwą bez odstępów lub winietowania soczewkowego. W większym modelu jest ich dwanaście, a mniejszy wyposażono w cztery segmenty. COLORado Solo Batten umożliwia uzyskanie wizualnego efektu prostokątnego paska bez okrągłych oczek i przerw między pikselami.

Urządzenie może być używane jako naświetlacz lub bardzo estetyczny efekt do mapowania pikseli. COLORado Solo Batten to doskonały wybór na trasy koncertowe, festiwale, do instalacji oraz produkcji teatralnych. Jego walory użytkowe podnosi wytrzymała obudowa o klasie szczelności IP65, DMX, Ethernet oraz duży panel sterowania z zabezpieczeniem na hasło.