Martin by Harman prezentuje VDO Atomic Bold, nową hybrydową oprawę LED o wszechstronnym zastosowaniu. Nowy członek rodziny VDO Atomic łączy w sobie cechy blindera, stroboskopu, wideo piksela, lampy z efektem eye-candy i światła punktowego.

VDO Atomic Bold stanowi rozwinięcie modelu Dot z zachowaniem mechaniki, elektroniki oraz podobnego wyglądu, ale jest większy i mocniejszy  co przekłada się na jeszcze większy potencjał twórczy. Model Bold charakteryzuje się unikalną ośmiokątną konstrukcją, która umożliwia łączenie oprawy w moduły, matryce czy linie tworzące różnego rodzaju kształty. W ten sam sposób model Bold może być również łączony z modelem Dot. Sterowanie oprawą odbywa się przy pomocy standardowego protokołu DMX, Art- NEt, sACN lub autorskiego systemu marki Martin, czyli P3.

Martin VDO Atomic Bold jest wszechstronnym narzędziem, które doskonale sprawdzi się na koncertowej scenie, w TV, jako element scenografii oraz oprawa eventowa czy do klubu. Możliwości wykorzystania VDO Atomic Bold ogranicza jedynie wyobraźnia.