Firma Pawlaki Pro Audio nieustannie rozszerza swoje portfolio dystrybucyjne o topowe marki oferujące wysokiej jakości rozwiązania dla szeroko pojętego rynku ENG, czyli produkcji audio na planach filmowych i telewizyjnych. Do grona firm takich jak: Sound Devices, K-Tek, Stingray oraz Audioroot dołączył w ostatnim czasie włoski producent pasów oraz akcesoriów służących do mocowania na ciele mikrofonów i nadajników – Viviana.

 Sebastian Pawlak, właściciel Pawlaki Pro Audio: Ostatnie dwa lata pokazały duże zainteresowanie klientów sektora ENG oferowanymi przez nas produktami marek Wisycom, Aaton, BSRF oraz HedBox. W przypadku Pawlaki Pro Audio sprzedaży każdego urządzenia towarzyszy doskonały support techniczny z opcją otrzymania sprzętu zamiennego na czas ewentualnej naprawy, co dla ludzi realizujących dźwięk na planach filmowych jest bardzo istotne. To właśnie oni zaczęli z nami rozmawiać na temat problemów, z jakimi borykają się podczas i po zakupie wcale nie taniej aparatury. W końcu pojawiły się pytania, czy moglibyśmy… Wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom postanowiliśmy zbudować kompletne portfolio wysokiej jakości urządzeń dla produkcji audio na planie. Wybraliśmy najlepsze marki, a nasza propozycje spotkały się z natychmiastową pozytywną reakcją producentów. Tyczka, rekorder, mikroport, torba, zasilanie? Żaden problem! Teraz to wszystko w ofercie Pawlaki Pro Audio i naszych partnerów!

Sound Devices to amerykański producent przenośnych mikserów i rekorderów audio, przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych realizatorów dźwięku na planie filmowym, jak i na potrzeby zastosowań konsumenckich. Świetny stosunek jakości reprodukowanego dźwięku do ceny tych urządzeń sprawia, że są to najpopularniejsze miksery/rekordery na świecie.

K-Tek to niewielka rodzinna manufaktura z Kalifornii, w której od ponad 25 lat produkowane są najlepsze tyczki (boompoles) dla realizatorów dźwięku oraz ich asystentów na planach filmowych i telewizyjnych. Każdego dnia zespół K-Tek zamienia grafit, aluminium, stal i inne materiały w produkty, którym zaufało tak wiele osób na świecie.

Stingray to dziś osobna marka K-Tek, oferująca najwyższej jakości torby audio oraz akcesoria dla ludzi filmu. Linia toreb Stingray firmy K-Tek szturmem podbiła rynek od czasu ich wprowadzenia w 2014 roku. Dzięki inteligentnej konstrukcji toreb, inspirowanej opiniami osób na codzień pracujących i nagrywających dźwięk w terenie, te torby nazywane są „Torbami Audio od Ludzi Dźwięku dla Ludzi Dźwięku – w końcu!”.

Audioroot jest francuskim producentem akumulatorów oraz systemów dystrybucji zasilania przeznaczonych do zasilania przenośnych systemów audio instalowanych w torbach oraz na wózkach. Rozwiązania Audioroot należą do najbardziej popularnych na świecie.

Viviana to uznany włoski producent pasów oraz akcesoriów umożliwiających dyskretny montaż mikrofonów oraz nadajników na ciele lub pod garderobą aktora filmowego i teatralnego lub osób w studio TV. W ofercie znajdują się pasy na talię, uda, kostkę specjalne plastry ect. Firma oferuje również rozwiązanie Viviana Cloud – internetową platformę (on-line) do zarządzania danymi dźwiękowymi w filmach i telewizji, umożliwiającą przesyłanie nagrań bezpośrednio do chmury.