Firma MA Lighting zaprezentowała wyczekiwaną przez użytkowników nową wersję oprogramowania dla jednego z najpopularniejszych na świecie systemów sterowania oświetleniem – grandMA3. To ważny krok dla przyszłościowego wykorzystania systemu i odpowiedź na rosnące wymagania rynku. Wersja 1.7  wprowadza nowe funkcje oraz lepszy system pracy dla presetów, recipe i phaserów, ale przede wszystkim przynosi więcej parametrów.

 

Model grandMA3 full-size i light (w tym CRV) otrzymują dodatkowo 8192 parametry, grandMA3 compact, compact XT i RPU od teraz mają podwojoną ilość parametrów a wszystkie urządzenia grandMA3 onPC dostają 4096 parametrów. To co z pewnością ucieszy użytkowników to fakt, że dodatkowe parametry zostają aktywowane wraz z aktualizacją do wersji oprogramowania grandMA3 v1.7.2.0. Nic więcej nie trzeba robić. Ponadto wersja 1.7 wprowadza nowe funkcje oraz lepszy workflow dla presetów, recipe i phaserów:

  • MA Tricks w presetach
  • Nowy preset editor
  • Łatwe tworzenie recipes
  • Szybsze programowanie phaserów
  • Intuicyjne czasy i prędkości

Nowe oprogramowanie grandMA3 można pobrać na stronie: www.malighting.com/grandMA3-software

Wraz z aktualizacją grandMA3 firma MA Lighting udostępniła również najnowszą wersję oprogramowania dla systemu grandMA2.