W tym roku organizatorzy zdecydowali się powrócić do Sin City – miasta grzechu – Las Vegas. Ponownie w jednym miejscu spotkała się cała branża pro AV, począwszy od producentów, przez dystrybutorów i integratorów po klientów końcowych. Profesjonaliści z różnych firm i specjalności mogli znów dzielić się wiedzą i doświadczać innowacyjnych technologii, a to wszystko za pośrednictwem wielu inspirujących sesji edukacyjnych oraz ciekawych warsztatów ukazujących tegoroczne nowości i trendy w branży. Również marki z naszej dystrybucji mogły pochwalić się ciekawymi stoiskami z szeregiem technicznych nowalijek.

LEA Professional, producent wzmacniaczy, który swoimi innowacyjnymi produktami przebojem podbija swój segment rynku AV zademonstrował rozwinięcie serii CONNECT w postaci dwóch nowych modeli – CS1504 oraz CS1504D, w wersji DANTE ze wsparciem protokołu AES67. To najmocniejsze jednostki w portfolio LEA. Czterokanałowe wzmacniacze oferują 1500W na kanał (2, 4, 8 W oraz 70/100 V). Dzięki trzem różnym metodom połączenia sieciowego użytkownicy mogą łączyć się ze wzmacniaczem za pomocą wbudowanego punktu dostępowego Wi-Fi, istniejącej sieci Wi-Fi lub korzystając z połączenia Ethernet w sieci lokalnej. Nowe wzmacniacze to także nowe DSP pozwalające na użycie filtrów FIR. LEA CONNECT SERIES to pierwsza, profesjonalna seria wzmacniaczy wykorzystująca w pełni funkcjonalność Chmury. Dzięki niej możemy nie tylko przesyłać konfigurację systemu, ale także sterować i monitorować pracę urządzeń w czasie rzeczywistym z dowolnego urządzenia i miejsca.

LEA Professional kolejny raz pokazało, że bardzo blisko współpracuje z użytkownikami i integratorami AV korzystającymi z ich rozwiązań. Producent zaprezentował zupełnie nowy interfejs offline, na który wszyscy czekaliśmy. Teraz wdrożenia systemów LEA Professional będą jeszcze łatwiejsze. Z naszej strony zapewniamy, że to nie koniec nowości od LEA. Producent bardzo szybko się rozwija, poszerza portfolio rozwiązań i już niedługo usłyszymy o kolejnych rozwiązaniach.