Konsbud Audio zaprasza na odsłuchy systemu dźwięku immersyjnego d&b Soundscape, które odbędą się w ramach warsztatów Soundedit 2023. Soundscape d&b audiotechnik to rewolucyjna technologia całkowicie zmieniająca sposób realizacji nagłośnienia widowisk. Od daty swojego debiutu, Soundscape doczekał się dziesiątek realizacji w praktyce i wszędzie spotkał z doskonałym przyjęciem publiczności, artystów i ekipy technicznej.

Odsłuchy systemu Soundscape, połączone z solidną dawką wiedzy na temat dźwięku immersyjnego, poprowadzi Steve Jones, który jest doświadczonym projektantem systemów nagłośnieniowych i szkoleniowcem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Steve wspierał realizację zaawansowanych instalacji audio w tak kultowych miejscach jak stadion Wembley, czy The Royal Albert Hall, w d&b audiotechnik kieruje działem szkoleniowo-wdrożeniowym i zespołem wysoko wykwalifikowanych inżynierów, stworzył uznany w branży program szkoleniowy. Steve Jones podzieli się ze słuchaczami swoim bogatym doświadczeniem dotyczącym pracy z dźwiękiem immersyjnym, zaprezentuje ekscytujące przykłady jego zastosowania, zarówno w instalacjach stałych, jak i live.

TEMAT PREZENTACJI: Jak kreować niesamowite doznania artystyczne korzystając z technologii immersive sound?

d&b Soundscape. Steve Jones – Mój świat. Moje doświadczenia w pracy z Björk, przy musicalu Stinga „The Last Ship” oraz przy produkcjach w Royal Albert Hall.

Steve Jones jest doświadczonym projektantem systemów nagłośnieniowych i szkoleniowcem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Steve wspierał realizację zaawansowanych instalacji audio w tak kultowych miejscach jak stadion Wembley, czy The Royal Albert Hall, w d&b audiotechnik kieruje działem szkoleniowo-wdrożeniowym i zespołem wysoko wykwalifikowanych inżynierów, stworzył uznany w branży program szkoleniowy. Steve Jones podzieli się ze słuchaczami swoim bogatym doświadczeniem dotyczącym pracy z dźwiękiem immersyjnym, zaprezentuje ekscytujące przykłady jego zastosowania, zarówno w instalacjach stałych, jak i live.

Oprócz prezentacji i odsłuchów d&b Soundscape firma Konsbud Audio zaprasza na prezentacje:

  • AHM Allen&Heath, Paweł Berbecki: Jak w systemie audio połączyć wszystko ze wszystkim i nie stracić fortuny?  –  platforma AHM Allen & Heath
  • Systemy Audio-Technica, Jacek Mazur: Co w eterze piszczy, czyli nowoczesne systemy RF (mikrofonowe i IEM) Audio-Technica
  • Avid Pro Tools, Jacek Majewski: AVID Pro Tools – czy w domowym studiu można przygotować miks Dolby Atmos?
  • Miksery Avantis i CQ Allen&Heath, Dawid Szymańczyk: Krótsza praca – szybszy miks – lepszy dźwięk, czyli innowacyjne narzędzia w kompaktowych mikserach Allen & Heath

Miejsce:
Sala Balowa 1, Hotel DoubleTree by Hilton
Dzień pierwszy: 13.11.2023, poniedziałek
Godziny: 10; 12:30 i 16
Dzień drugi: 14.11.2023, wtorek
Godziny: 10; 12:30 i 16

Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne.
Rejestracja: https://soundedit.pl/warsztaty2023/

Rejestracja jest obowiązkowa. Należy jej dokonać najpóźniej w dniu 12 listopada 2023 roku. Osoby niezarejestrowane nie mogą brać udziału w szkoleniach.