Wczoraj we Wrocławiu odbyło się uroczyste otwarcie przestrzeni Sound Experience. Ten nowo powstały obiekt mieszczący się przy ul. Tęczowej 7 zapowiada się jako miejsce niezwykłych spotkań kulturalnych i muzycznych przeżyć. Centralnym elementem, łączącym wszystkie te wydarzenia, ma być najwyższej jakości dźwięk.

Podczas wczorajszego wydarzenia, goście mieli okazję zapoznać się również z imponującym systemem nagłośnieniowym firmy Sound Experience, opartym na rozwiązaniach marki L-Acoustics, w tym modelach A15 II (Wide i Focus) oraz subwooferach KS21. Ponadto, można było zgłębić możliwości kompaktowych rozwiązań z linii SYVA, głośników instalacyjnych X4i oraz najnowszego wzmacniacza instalacyjnego LA2Xi, który dzięki niewielkim rozmiarom zajmuje zaledwie przestrzeń 1U, oferując jednocześnie imponującą moc 4x 640 W.

Jednym z kluczowych ludzi stojących za tym projektem jest Michał Macewicz. Michał to nie tylko znany i ceniony DJ, ale także wszechstronny specjalista w zakresie techniki dźwiękowej. Oprócz działalności artystycznej, Michał prowadzi serwis backline’u DJ-skiego, jest doświadczonym inżynierem systemu oraz biegłym integratorem systemów dźwiękowych. Jego doświadczenie obejmuje szereg wdrożeń systemów nagłośnieniowych w różnych obiektach, od barów i restauracji po hotele. Więcej już niebawem na łamach naszego magazynu.

Nowo powstały obiekt mieszczący się przy ul. Tęczowej 7 zapowiada się jako miejsce niezwykłych spotkań kulturalnych i muzycznych przeżyć. Centralnym elementem, łączącym wszystkie te wydarzenia, ma być najwyższej jakości dźwięk. Dla zapewnienia tego standardu, w przestrzeni został zainstalowany stały system nagłośnieniowy oparty na renomowanych rozwiązaniach norweskiej marki NNNN.