Apature Nova P600c jest przedstawicielem nowej generacji paneli LED z rodziny Nova. Oferuje znakomite odwzorowanie kolorów, 2000 K ~ 10 000 K CCT, bezkompromisową jakość emitowanego światła i najwyższą w swojej klasie moc.

Dzięki chipsetowi RGBWW o mocy 600 W, Nova P600c jest najjaśniejszym panelem 2×1 Soft Panel na rynku, oferującym moc wyjściową 2298 luksów przy 3 metrach. Model P600c jest pierwszym urządzeniem marki Aputure wyposażonym w kilka silników świetlnych i możliwość kontroli  pikseli. Silniki świetlne można aktywować podczas korzystania z wbudowanych efektów lub można sterować nimi niezależnie za pośrednictwem DMX. Oprócz 5-pinowego DMX512, technicy oświetleniowi mogą również bezprzewodowo sterować Nova P600c za pomocą wbudowanego odbiornika LumenRadio CRMX.

Nova P600c ma wbudowany zasilacz, co minimalizuje wagę i czas konfiguracji. Ponadto urządzenie wyposażono w 3-pinowe wejście XLR DC 48V/15A dla użytkowników, którzy chcą obsługiwać urządzenie za pomocą cichych rozwiązań zasilania bateryjnego zamiast hałaśliwych generatorów. Jako członek rodziny Aputure, Nova zintegrowała technologię Sidus Mesh, umożliwiając bezprzewodową sieć z innymi światłami obsługującymi Sidus, z których wszystkie można kontrolować za pomocą aplikacji mobilnej Sidus Link.

Jednym z ulepszonych elementów modelu Nova P600c jest jarzmo, które ma zakrzywioną konstrukcję, podobną do LS 600d Pro i 600x Pro. Pozwala to zachować kontrolę pochylenia podczas korzystania z modyfikatorów, co jest trudne w przypadku tradycyjnie zaprojektowanych paneli LED z prostym jarzmem. Apature Nova P600c można modyfikować za pomocą różnych narzędzi, takich jak wzmacniacze, siatki kontroli światła i softboxy, a także modyfikatory innych firm, takich jak DoPchoice & Chimera. Po więcej informacji zapraszamy an stronę dystrybutora www.sglight.pl