10 %

Sprawdzając Twoje odpowiedzi, zastanawialiśmy się, czy trafiłeś na nasz test przez przypadek, a może ktoś Cię zmusił byś go zrobił? Wolimy jednak wierzyć, że była to Twoja samodzielna decyzja. Brawa dla Ciebie. Oczywiście nie za odpowiedzi, ale za to, że zacząłeś 😉 Pierwszy krok zrobiony, teraz już będzie z górki, chociaż bardzo dużo pracy przed Tobą. Nie martw się jednak, postaramy Ci pomóc. Pierwsze informacje na tematy, które musisz znać, zajdziesz w naszych artykułach, testach i poradach. Trzymamy kciuki, żeby następnym razem było lepiej.

 

2030 %

Niestety o świetle to wiesz tylko tyle, że nie zgubiłbyś się z nim, idąc w nocy ciemnym korytarzem; wiedza sięga wysokości najazdu kablowego. Te kilka zdobytych procent to „dobre strzały” czy jednak pojawiły się pierwsze przebłyski wiedzy? Stawiamy na drugą opcję, a to bardzo dobry początek. Dlatego nie przejmuj się, my też tak zaczynaliśmy. Nie od razu zostaniesz głównym oświetleniowcem, a do przestawiania case’ów i zwijania kabli stan Twojej obecnej wiedzy jest wystarczający. Problem może pojawić się, kiedy każą Ci podłączyć urządzenia – lepiej zapytaj o radę. Przed Tobą sporo pracy.  Trzymamy kciuki.

 

4050 %

Twój początek pracy z oświetleniem wydaje się obiecujący, bo czytając Twoje odpowiedzi założyliśmy, że dopiero zaczynasz. Jeśli jednak jest inaczej i w branży jesteś obecny już od jakiegoś czasu – nie chwal się. Lepiej, żeby nikt nie wiedział 😉 Nie popadaj jednak w huraoptymizm, bo żeby osiągnąć poziom przynajmniej podstawowy, sporo pracy przed Tobą. Jednak jeśli pojawiłeś się u nas to widać, że szukasz i chcesz wiedzieć więcej, a to bardzo dobra wiadomość. Zaglądaj do nas częściej, w naszych artykułach, testach i poradach znajdziesz wiedzę, którą powinieneś mieć, żeby pracować z oświetleniem w sposób prawidłowy i bezpieczny.

 

6070 %

Na podstawie zdobytych przez Ciebie punktów, Twoją wiedzę z dziedziny oświetlenia oceniamy na poziom podstawowy. Zapewne się dziwisz, bo według Ciebie poszło Ci całkiem dobrze? Niestety tacy już jesteśmy. Bardzo dużo wymagamy od naszych czytelników, ale również od siebie. Skoro nam się udało, Twój wynik powinien być zdecydowanie wyższy, tym bardziej, że zakładamy, że z branżą oświetlenia jesteś związany od dłuższego czasu. Niewiele jednak brakuje Ci już do osiągnięcia perfekcji. Co zrobić żeby wkroczyć do wąskiego grona ekspertów? Bardzo dużo pomoże Ci częstsze czytanie naszych artykułów, testów i porad, w których znajdziesz porcję wiedzy, którą powinieneś posiąść, żeby pracować z oświetleniem w sposób prawidłowy i bezpieczny. Mamy nadzieję, że podczas kolejnego naszego testu osiągniesz jeszcze lepszy wynik.

 

8090 %

Oświetlenie nie ma przed Tobą tajemnic, masz wiedzę, która pozwala Ci w sposób prawidłowy i bezpieczny pracować z urządzeniami oświetleniowymi. Cieszymy się, że znajdujesz czas, żeby zaglądać również do nas. Ale nie popadaj w huraoptymizm, bo wciąż jest mały procent, który powinieneś poprawić, wszakże nie zdobyłeś maksymalnej liczby punktów w naszym teście. Nic jednak straconego – wystarczy, że staniesz się regularnym czytelnikiem naszych artykułów, porad i testów żeby podczas kolejnego quizu uzyskać maksymalny wynik. Trzymamy kciuki!

 

100 %

Mistrzu, jak miło, że znalazłeś chwilę, żeby pochylić się nad naszym testem i pokazać nam, że jeszcze dużo pracy przed nami, jeśli chcielibyśmy Cię zaskoczyć lub znaleźć pytanie, nad którym musiałbyś się zastanowić troszkę dłużej. Wyzwanie przyjęte! Kolejny test postaramy się przygotować trudniejszy, chociaż liczymy się z tym, że znowu osiągniesz maksimum. Do tego czasu zachęcamy do lektury naszych artykułów, testów i porad. Mamy nadzieję, że znajdziesz tam wiele interesujących informacji.