Za nami oficjalna światowa premiera nowej generacji konsolet sterujących marki Avolites. Jesteście ciekawi kiedy i gdzie będziecie mogli zobaczyć ją w Polsce na żywo? Ze względu na panującą epidemię wirusa SARS-COV-2 oraz niebezpieczeństwo jego transmisji podczas dużych zgromadzeń, polska premiera tego urządzenia będzie wyjątkowa, ponieważ odbędzie się w każdej z miejscowości. Jak to możliwe?

Firma Prolight Sp. z o.o., dystrybutor marki Avolites w Polsce rusza w krajową trasę, aby zademonstrować możliwości tej konsolety podczas indywidualnej prezentacji w Waszej firmie lub instytucji. Również po to aby umożliwić zebranie się wszystkich zainteresowanych osób z jednej miejscowości i przeprowadzenie większej prezentacji.

Jak zapisać się na prezentacje?
Organizator prosi o przesłanie chęci zgłoszenia do udziału w prezentacji za pomocą maila na adres sebastian@prolight.com.pl

W treści maila należy wpisać:

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Lokalizację (miejscowość wraz z nazwą firmy / instytucji)

Mail należy zatytułować: Prezentacja Diamond 9

Kiedy odbędzie się prezentacja?
Zgłoszenia do udziału w prezentacji przyjmowane są do 04/04/2021. Po zgłoszeniu należy oczekiwać na kontakt od organizatora, który ustali z Wami najbardziej korzystny termin, w którym będziecie mogli się spotkać. Oficjalnie prezentacje rozpoczną się w drugiej połowie kwietnia.

Jak będzie wyglądała prezentacja?
Prezentacja w ustalonym wspólnie terminie potrwa około 1,5 do 2 godzin. Organizator oprócz konsolety zabiorze ze sobą również media serwer marki Avolites model Q3, oraz wybrane przez Was 2-3 urządzenia oświetleniowe ze swojej oferty, które również zostaną zaprezentowane. Podczas prezentacji będziecie mogli nie tylko posłuchać i zobaczyć, jak działa nowy sterownik Avolites, ale również samodzielnie przetestować jego możliwości.

W przypadku dodatkowych pytań organizator zaprasza do kontaktu.