Firma Prolight zaprasza do udziału w dniach otwartych firmy Claypaky – znanej z tworzenia wysokiej klasy, kreatywnych urządzeń oświetleniowych, napędzanych satysfakcją klienta i pasją do innowacji. Na miejscu czekać będą najnowsze produkty oraz liczne niespodzianki! W ramach wydarzenia odbędzie się także polska premiera Midi-B FX , a także pojawią się Sharpy X Frame – które odegrały kluczową rolę podczas ostatniej Eurowizji oraz niesamowity Volero Wave. 

Zaprezentowana zostanie seria urządzeń IP – Arolla Aqua, Volero Batten Aqua oraz Mini-B Aqua – opraw, które idealnie sprawdzą się w zewnętrznych zastosowaniach. Zobaczycie ponadto moc Skylos’a – urządzenie, które przenosi searchlight’y w nową erę!

Jakby tego było mało, wśród uczestników spotkania wylosowane zostaną osoby, które otrzymają nagrodę w postaci DMXcat, sterownika Avolites T1 lub dwuosobowej wycieczki do siedziby firmy Claypaky we włoskim Bergamo*

W Teatrze do Waszej dyspozycji będą pracownicy firmy Prolight oraz przedstawiciele firmy Claypaky dostępni w godzinach 10:00-16:00.

Wydarzenie odbędzie się 25 i 26 września 2023 roku na scenie mniejszej w Teatrze Capitol w Warszawie.

*Aby wziąć udział w losowaniu, wypełnij formularz rejestracyjny, dołącz do wydarzenia na Facebooku oraz je udostępnij.

Wydarzenie jest darmowe, wymagana rejestracja: https://forms.gle/CtoU5GHesdASbrSG6

  • Ponad 50 najnowszych opraw firmy Claypaky (m.in. Mini-B Spot, Arolla Aqua, Volero Wave, Sharpy X Frame, Skylos)
  • Polska premiera Midi-B FX
  • Nowy system śledzenia światłem – Buddylight
  • Możliwość wypróbowania najnowszych opraw w praktyce
  • Szansa wygrania DMXcat, Avolites T1, dwuosobowej wycieczki do siedziby firmy Claypaky we włoskim Bergamo