Oferta belgijskiej firmy ProCab, obejmuje ponad 4000 unikalnych rozwiązań kablowych, między innymi do profesjonalnych zastosowań touringowych.

Niezależnie od tego, czy pracujemy na dużych czy małych scenach, okablowanie to jeden z najważniejszych punktów całej instalacji. Wiedzą o tym doskonale specjaliści z firmy ProCab, projektując nie tylko profesjonalne okablowanie, ale także szereg dodatkowych rozwiązań i akcesoriów. ProCab oferuje zarówno różnego rodzaju kable sygnałowe, jak i kable zasilające, w postaci predefiniowanej oraz konfigurowanej przez klienta. Okablowanie zostało podzielone na serie Basic, Classic, Prime oraz Reference, różniące się od siebie wytrzymałością, zaawansowaniem oraz, oczywiście, ceną.  Dla najbardziej wymagających lub dla tych, którzy chcą by ich okablowanie touringowe pracowało nieprzerwanie przez długie lata, firma przygotowała serię Prime, która zawiera w sobie nie tylko najwyższej jakości złącza i wtyki (Neutrik, ProCab), ale też opatentowane technologie Highflex, Ultraflex i Duraflex, które mają istotny wpływ na elastyczność i wytrzymałość kabli.

Oczywiście serie te obejmują zarówno kable audio, jak i kable wideo, kable danych czy adaptery. Firma ProCab stawia również nacisk na wysoką jakość oferowanych przez siebie kabli energetycznych, listew zasilających oraz szpul kablowych, wyposażonych w złącza Powecon, Schuko, CEE i Euro. W pracy touringowej niezbędne są także kable wieloparowe i stageboksy, które w bardzo wielu konfiguracjach (od 8 do 32 kanałów zakończonych wytrzymałym, metalowych stageboksem) dostępne są w ofercie marki.

Na sam koniec warto również wspomnieć, że projektanci z ProCab zadbali o potrzeby tych klientów, którzy cenią sobie porządek i przejrzystość w okablowaniu touringowym. Mowa tutaj o spiralach, koszulkach opisowych, opaskach do kabli oraz profesjonalnych bębnach kablowych.

W temacie tych ostatnich, producent proponuje użytkownikowi szereg różnych rozwiązań, m. in. konfigurowalne fronty bębnów z różną liczbą otworów na dowolne złącza. Niezależnie od skali obsługiwanych wydarzeń, w ofercie marki ProCab znajdują się kable i akcesoria dopasowane do indywidualnych potrzeb i budżetu. Zachęcamy do odwiedzenia strony producenta i polskiego dystrybutora.