Ukraińska firma L8 zajmuje się tworzeniem oprogramowania do wizualizacji różnych aspektów związanych z pokazami w czasie rzeczywistym, projektowaniem oświetlenia, automatycznymi obiektami sterowanymi przez DMX, efektami laserowymi, pirotechnicznymi i innymi, w fotorealistycznym środowisku.

“L8 to narzędzie dla profesjonalistów, które pomaga kształtować i rozwijać ich pomysły na projekty oświetleniowe, a także dzielić się nimi. Ale z drugiej strony, jest to główna część procesu tworzenia. L8 to środowisko, w którym rodzą się i pielęgnują pomysły. Nie ma znaczenia, co chcesz zrobić, i nie ma znaczenia, czy zostało to już zrobione wcześniej, czy nie – rozwijamy nasze oprogramowanie w taki sposób, aby ludzie na wszystkich poziomach zaawansowania w branży mogli tworzyć swoje najlepsze prace. Pomysły naszych użytkowników są dla nas istotną siłą napędową, dzięki której tworzymy najlepszy możliwy produkt, od pomysłu do realizacji. L8 działa najlepiej, gdy jest używane przez ludzi, którzy lubią to, co robią”. – Dmytro Giventar (twórca produktu L8).

Wszystkich zainteresowanych szczegółowymi informacjami na temat oprogramowania L8 zachęcamy do kontaktu z firmą Prolight.