Wypożycz zestaw bezprzewodowy RE3 do testu. Podziel się zdjęciami na Facebooku i wygraj zestaw bezprzewodowy RE3! Promocja trwa od 1 października do 31 grudnia 2019.

Firma Audio Plus, dystrybutor marki Electro-Voice na Polskę, ogłasza wyjątkową akcję promocyjną. Teraz każdy może przetestować zestaw bezprzewodowy RE3 i podzielić się swoimi wrażeniami na Facebooku, by móc wygrać wybrany przez siebie zestaw na własność. Promocja trwa od 1 października do 31 grudnia 2019.

By wziąć w promocji należy:

– Wypełnić formularz na stronie: www.audioplus.pl/testuj-i-wygraj

– Odebrać swój zestaw testowy z wybranego salonu muzycznego

– Podzielić się zdjęciami z wydarzenia, na którym testowałeś RE3

– Opisać wydarzenie i dodać tag #EVRE3

– Ustawić post jako „Publiczny”!

Zwycięzcę wytypuje firma Audio Plus, zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie www. Zwycięzca otrzyma wybrany zestaw bezprzewodowy RE3. Nowa seria zawiera w sobie 10 różnych zestawów, do których zalicza się pięć z mikrofonami do ręki i pięć zestawów z bodypackiem. Nadajnik typu handheld został zaopatrzony we wzmocnioną obudowę z aluminium, o smukłym i nowoczesnym wyglądzie. Dostępny jest on z jedną z pięciu wymiennych kapsuł: dynamiczne ND76, 86 lub 96 oraz pojemnościowe RE420 lub RE520. Wszystkie zestawy RE3 pracują w pięciu zakresach o szerokości 36 MHz, przez co łącznie oferują aż 1440 częstotliwości pracy w ośmiu grupach, po 22 kanały jednocześnie. Warto dodać, że kapsuły dynamiczne ND oraz pojemnościowe RE są dostępne także w osobnej sprzedaży.