Firma Show System poinformowała o promocji na wybrane modele wytwornic marki Antari.

Antari ICE 101 – teraz o 1000 zł taniej
Ciężki dym to nieodzowny element wszystkich imprez weselnych, eventów czy spektakli teatralnych. Antari ICE 101 to wytwornica ciężkiego dymu, która spełnia oczekiwania wszystkich użytkowników.

Antari Ft 100 – Wytwornica dymu do zadań specjalnych
Antari FT 100 to wytwornica stworzona do działań specjalnych. Urządzenia te z powodzeniem są wykorzystywane podczas szkoleń przez jednostki Państwowej Straży Pożarnej czy Zastępy Ratownictwa Górniczego. Nowatorskie rozwiązania zapewniają bardzo wysoką wydajność oraz pozwalają na używanie jej w rękawicach przeciwpożarowych. Dzięki temu FT 100 jest najlepszą wytwornicą szkoleniową na rynku.

Antari B100 
Jeśli pytacie o niezawodną, wyjątkowo wydajną i przystępną cenowo wytwornicę baniek, to Antari B 100 jest odpowiedzią! B100 to mała, kompaktowa wytwornica baniek mydlanych wyposażona w podwójne koło obrotowe, która potrafi zaskoczyć wydajnością przy stosunkowo niskim zużyciu płynu. Została zaprojektowana do ciągłej pracy, dlatego stanowi idealne rozwiązanie dla firm z branży rozrywkowej, agencji reklamowych, dyskotek i klubów.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z dystrybutorem.

Szczegóły na stronie: www.showsystem.pl