Rane Four łączy najnowsze technologie z wypróbowaną w poprzednich modelach konstrukcją i najwyższą jakością dźwięku. Dzięki niespotykanym dotąd funkcjom, takim jak STEM-SPLIT, wyświetlaczom OLED nad padami i nowemu dynamicznemu silnikowi FX, Four jest najbardziej zaawansowanym na świecie 4-kanałowym kontrolerem dla DJ-ów przeznaczonym do pracy z formatem Stem.
Wykorzystaj potencjał Serato Stems
Rane i Serato dzielą długą historię wspólnego tworzenia przełomowych produktów dla DJ-ów, sięgającą premiery Rane SL1 w 2004 roku. Rane Four przenosi to partnerstwo na wyższy poziom, łącząc solidną budowę i jakość dźwięku Rane z nowymi potężnymi możliwościami formatu Stem i oprogramowania Serato DJ. Rezultatem jest sprzęt o niespotykanym dotąd poziomie wykonania i jakości pracy, z nowatorską kontrolą Serato Stems. Dedykowany tryb Stems Pad, przyciski Instrumental i Acapella oraz autorska funkcja STEM-SPLIT zapewniają doskonałe warunki do rozwoju własnej kreatywności.

Nowy poziom efektów
Wewnętrzny pakiet FX zawiera 22 w pełni konfigurowalne efekty Main FX oraz 4 sterowane pokrętłem efekty Channel FX. Dodadzą charakteru każdemu z czterech kontrolowanych elementów Stem. Ten solidny zestaw uwzględnia takie klasyki, jak Reverb i Echo, a także ekscytujące nowości w postaci Scale Down, Recycler, Riser i wiele więcej. Sekcja Channel FX posiada efekty Filter, Filter Roll, Noise i Flanger. Rane Four pozwala również na płynne przełączanie się pomiędzy wbudowanymi efektami a efektami programowymi Serato, zapewniając nieograniczone opcje dla każdego stylu DJ-skiego.

Cztery kanały
Cztero kanałowa sekcja miksera posiada pełną kontrolę EQ i intuicyjne opcje przypisywania efektów, a także 2 wejścia Line/Phono dla zewnętrznych gramofonów lub decków. Kontroler jest kompatybilny z DVS i odblokowuje zarówno Serato DJ Pro, jak i Serato Pitch ‘n Time po podłączeniu do laptopa z najnowszą wersją Serato. Ulepszone opcje samplera pozwalają na regulację jego głośności za pomocą dedykowanego pokrętła lub przypisanie audio do kanału 4, abyś mógł nakładać efekty na swoje sample. Rane Four obsługuje również zewnętrzne decki, takie jak Rane Twelve MKII czy Denon DJ LC6000 – dla pełnego fizycznego miksowania na 4-deckowym modelu.

Skupiaj się na występie, nie na laptopie
Wyświetlacze OLED nad padami performance na każdym decku oferują błyskawiczne informacje na temat efektów w czytelnej formie. Dzięki temu nie musisz bez przerwy zerkać na komputer. Na urządzeniu znajdziesz też 8,5-calowe jogi, oba wyposażone w centralny kolorowy wyświetlacz. Wskazuje on pozycję głowicy, BPM i pozostałe kluczowe informacje o aktualnie granym utworze.

Sprawdzona jakość Rane
Model Four to jedyny 4-kanałowy kontroler DJ-ski skonstruowany zgodnie z rygorystycznymi standardami obowiązującymi w Rane. Wytrzymała konstrukcja, crossfader MAG-FOUR, aluminiowe przełączniki efektów oraz najwyższa w branży jakość dźwięku stanowią zapewnienie, że będzie działał jak marzenie w każdych warunkach.

Cechy produktu:
● Najbardziej zaawansowany na świecie kontroler Serato Stems DJ z dedykowanym
trybem Stems, niezależnymi przyciskami Acapella/Instrumental i ekskluzywną
funkcją STEM-SPLIT
● Dynamiczny wewnętrzny silnik FX z 22 efektami Main FX oraz 4 sterowanymi
pokrętłem efektami Channel FX, z dostępem do oprogramowania Serato DJ
● 16 padów performance z dedykowanymi wyświetlaczami OLED Pad Mode
● Pełnowymiarowe, 8,5-calowe jogi o wysokiej rozdzielczości, oba z pełnokolorowym
wyświetlaczem centralnym
● 4-kanałowa sekcja miksera i przyciski wyboru decku z maksymalnie 4 deckami
software’owymi
● 2 wejścia Line/Phono dla gramofonów lub zewnętrznych decków
● Crossfader MAG FOUR z regulacją napięcia
● Podwójne USB dla lepszego połączenia
● Wyjście główne XLR & RCA, wyjście 1/4″ Booth/Zone, (2) wejścia liniowe/fono stereo
RCA oraz (2) wejścia mikrofonowe XLR 1/4″ combo jack
● Zaufana konstrukcja Rane i bezkompromisowa jakość dźwięku
● Wymiary (sz. x gł. x wys.): 782,32 x 403,8 x 106,6 mm
● Waga: 8,27 kg