Do cenionej serii reflektorów Ovation marki Chauvet Professional dołączył kolejny model. Mowa o Rêve E-3 innowacyjnym reflektorze profilowym oferującym znakomitą jakość światła i szereg możliwości, które sprawiają że jest idealnym rozwiązaniem dla teatrów, produkcji filmowych oraz scenicznych.

Ovation Rêve E-3 to urządzenie LED z rozszerzonym widmem, będące połączeniem możliwości, które wcześniej wydawały się przeciwstawne. Reflektor oferuje liniową regulację temperatury barwowej od 2800K do 8000K z wysokimi współczynnikami CRI oraz CQS, a także korekcję zieleni i emulację „red shift” dającą efekt lampy halogenowej. Korekcja zieleni oraz emulacja red-shift odbywa się poprzez DMX lub wbudowany panel.

Rêve E-3 umożliwia uzyskanie szerokiej palety nasyconych barw i wyrazistych bieli przy zachowaniu imponującej jasności i wysokiej jakości emitowanego światła. Nowy reflektor serii Ovation wyposażony jest w tryb niemal bezgłośnej bezwiatrakowej pracy, idealny do zastosowań studyjnych, filmowych i teatralnych. Dodatkowo w celu uniknięcia migotania w kamerze reflektor oferuje wybór modulacji PWM (Pulse Width Modulation). Warto wspomnieć także o regulowanym ramieniu ułatwiającym mocowanie na niskich stropach i możliwości bezpośredniego podłączenia rotatora gobo Ovation GR-1.