Właśnie ukazało się pierwsze wydanie albumu marki Robe ”Beyond the Footlights”, przedstawiającego teatry i opery z całego świata, które postawiły na rozwiązania tej renomowanej marki. Wśród zacnego grona instytucji, znalazły się trzy polskie teatry: Teatr Muzyczny ROMA, Teatr Dramatyczny oraz Gdański Teatr Szekspirowski.

Szanowni Specjaliści Teatralni

To pierwsze wydanie “Beyond the Footlights” przedstawia niektóre z najnowszych projektów i przestrzeni operowych, teatralnych i artystycznych z całej Europy i świata, które wykorzystują oprawy oświetleniowe Robe. Jako marka, Robe pozostaje oddana tworzeniu i udoskonalaniu serii produktów, takich jak seria T, które są specjalnie zaprojektowane i opracowane, aby sprostać wysokim wymaganiom i precyzji tego wymagającego gatunku oświetlenia. Od imponujących i historycznych wielkich oper po chłodne, intymne, żywe, ekscentryczne przestrzenie teatralne, które przekraczają granice wyobraźni! to pokazuje, że sstnieją produkty Robe dla każdej przestrzeni widowiskowej!

Unikalna technologia TE (TRANSFERABLE ENGINE) firmy Robe jest stosowana w wielu z nich, oferując bardziej zrównoważone i energooszczędne źródła światła o większej trwałości i wrodzonej niezawodności. Są to również bardzo elastyczne opcje, a my stale poszerzamy zakres kreatywnych narzędzi dostępnych dla projektantów oświetlenia i wizualizacji.

Projekty te są również świadectwem wyobraźni i talentu praktyków branży oświetleniowej, którzy nadal wykorzystują nasze produkty na nowe i różne sposoby w tych dziedzinach. Bardzo często przenoszą oni techniki, a czasem technologie z innych gatunków do nowych sytuacji, tworząc nowe pomysły.

Jako marka będziemy nadal uważnie słuchać opinii użytkowników na temat krytycznych cech, takich jak odwzorowanie kolorów, mieszanie kolorów, intensywność, jakość białego światła oraz płynność i dokładność ściemniania oraz ruchu – jest proces uczenia się, który będzie wpływał na nasze przyszłe produkty.

Beyond The Footlights to niewielka migawka aktualnej listy referencyjnej, która, mamy nadzieję, jest pouczająca i zainspiruje innych do przyjrzenia się jakości i kompleksowym rozwiązaniom oświetleniowym Robe.

Miłego oglądania…

Josef Valchar, CEO, Robe lighting s.r.o.

Kliknij TUTAJ aby pobrać Robe Theatre Book – Beyond The Footlights