Zapraszamy do udziału w warsztatach teatralnych przygotowanych przez firmę PROLIGHT oraz ROBE Lighting – lidera innowacji w dziedzinie oświetlenia teatralnego.

Prezentację poprowadzi znany brytyjski projektant światła – Andy Webb oraz kierownik ds. produktów teatralnych Robe – Dave Whitehouse. Warsztaty odbędą się 18 stycznia 2023 roku w Teatrze Capitol w Warszawie

  • Ponad 30 najnowszych urządzeń firmy ROBE (m.in. Tetra, T2, T11, ESPRITE)
  • Przegląd różnych technologii LED
  • Zainspiruj się zagranicznym projektantem oświetlenia, Andy Webbem
  • Przetestuj możliwości opraw w praktyce
Ze spotkania dowiecie się dlaczego LED stał się niezbędnym narzędziem w teatrze, zagłębicie się w tematykę koloru, temperatury barwowej oraz zobaczycie różnicę pomiędzy białym źródłem a wielokolorowym źródłem. Andy omówi rodzaje najnowszych modeli oraz ich funkcje, a następnie odniesie się do zastosowania poszczególnych typów w projektowaniu oświetlenia teatralnego oraz zastosowań w różnych lokalizacjach. Na koniec spotkania odbędzie się sesja Q&A, a goście będą mieli szanse zobaczyć urządzenia z bliska i sami spróbować swoich sił.
Robe Lighting jest znane w branży z przekraczania technologicznych granic. Producent jest w stałym kontakcie z najlepszymi projektantami oświetlenia na całym świecie, aby tworzyć produkty, które spełniają wymagania dla wszystkich zastosowań. Innowacyjne podejście Robe, czyni te warsztaty wydarzeniem, którego nie można przegapić.