Audio Plus prezentuje ofertę rozwiązań japońskiej marki Yamaha do zdalnej komunikacji audio-wideo. Bądź słyszalny gdziekolwiek jesteś.

Praca z domu stała się normą w ostatnich latach, a obecna pandemia tylko pogłębiła i umocniła ten proces. Aby praca w systemie Home Office była skuteczna, współpracownicy potrzebują narzędzi, by komunikować się szybko, bezproblemowo i niezawodnie. Audio Plus, znany na polskim rynku dystrybutor profesjonalnych systemów elektroakustycznych, proponuje Państwu ofertę rozwiązań japońskiej marki Yamaha, które usprawnią pracę zdalną i sprawią, że będzie ona efektywna i przyjemna.

YVC-200 Portable Speakerphone
Idealne rozwiązanie do codziennej komunikacji z domu, przydatne zarówno podczas pracy zdalnej jak i do prywatnych połączeń. Podłącz swój telefon przez Bluetooth lub laptopa przez USB i ciesz się najwyższą jakością dźwięku podczas rozmowy. Wbudowana bateria wielokrotnego ładowania działa do 10 h, więc z urządzenia możesz korzystać w dowolnym miejscu, również słuchając muzyki.

Kliknij po szczegóły oferty

YVC-330 Speakerphone with SoundCap
Ten zestaw głośnomówiący to o półkę wyższej jakości od YVC-200 rozwiązanie oferujące unikalną technologię dźwięku podczas rozmów. Redukuje hałas otoczenia powyżej 1 metra od urządzenia, automatycznie wzmacnia Twój głos, usuwa zjawisko echa zwrotnego. Nieważne czy pracujesz w zatłoczonym biurze czy wśród domowego zgiełku, YVC-330 to rozwiązanie dla Ciebie.

Kliknij po szczegóły oferty

CS-700 Video Soundbar
Odbywasz wiele wideokonferencji z domu lub biura, realizujesz szkolenia online dla swoich klientów? Rozważ wykorzystanie soundbara z funkcją wideo! To wszechstronne urządzenie łączy w sobie wszystko, czego potrzebujesz do wideokonferencji: mikrofony, głośniki zaprojektowane dla doskonałej jakości dźwięku, a nawet szerokokątną kamerę HD!

Kliknij po szczegóły oferty

YVC-1000 Speakerphone & Main Hub
Pracujesz w zespole, a Twoim ulubionym środowiskiem jest biuro i sala konferencyjna? Zestaw YVC-1000 jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Zaawansowana technologia zapewni najwyższej jakości i czystości dźwięk podczas telekonferencji, niezależnie czy łączysz się przez tablet czy laptop. W sali konferencyjnej jest więcej osób? Dzięki stołowemu mikrofonowi o specjalnej konstrukcji każdy komunikat z dowolnego miejsca w promieniu 3 metrów będzie doskonale słyszalny dla uczestników po drugiej stronie.

Kliknij po szczegóły oferty

Indywidualna oferta
Oprócz sprzedaży zestawów do telekonferencji firma Audio Plus zajmuje się kompleksową realizacją instalacji systemów dźwiękowych i multimedialnych w salach konferencyjnych. W zależności od Państwa oczekiwań i potrzeb, specjaliści firmy dobiorą właściwe rozwiązania systemowe dla przestrzeni biurowych. Skonfigurują sprzęt, zainstalują i uruchomią system wraz ze szkoleniem dla pracowników.

Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami firmy Audio Plus.