Rusza Akademia Audio Plus

Nigdy nie jest za późno, by się uczyć. Dlatego firma Audio Plus rozpoczyna publikację fachowych artykułów pod szyldem Akademia Audio Plus.

Akademia Audio Plus to portal internetowy, z którego dowiesz się wielu interesujących rzeczy o technologiach audio, dostarczanych przez firmę Audio Plus, jednego z najważniejszych dystrybutorów i instalatorów profesjonalnego sprzętu elektroakustycznego. W najbliższych odcinkach znalazły się szczegółowe opisy systemu dźwięku immersyjnego L-ISA francuskiej marki nagłośnieniowej – L-Acoustics.

Artykuł „Od stereofonii do hiperrealizmu. Koncertowy dźwięk przestrzenny L-Acoustics L-ISA” został napisany przez pierwszego polskiego inżyniera systemu L-ISA, Jerzego Kubiaka. Ten doświadczony inżynier dźwięku jest od lat związany z firmą Fotis Sound, z którą realizował już kilka projektów nagłośnieniowych, opartych na systemie L-ISA. Między innymi był odpowiedzialny za działanie systemu w pierwszej polskiej produkcji L-ISA, czyli koncercie jubileuszowym Zbigniewa Preisnera na Tauron Arenie w Krakowie 5 października 2019 roku.

W Akademii Audio Plus Jerzy Kubiak zajął się nie tylko stroną technologiczną L-ISA, ale przede wszystkim jego filozofią. Co sprawiło, że zespół techników i artystów pod kierunkiem Christiana Heila postanowił opracować nowy standard nagłaśniania dużych wydarzeń? Jak przebiegały prace? Na jakich technologiach oparta jest metoda działania systemu L-ISA? Jakie wykorzystuje on urządzenia? I co tak naprawdę zmienia w porównaniu z tradycyjnymi systemami liniowymi? Tego wszystkiego i dużo więcej dowiesz się z artykułu „Od stereofonii do hiperrealizmu. Koncertowy dźwięk przestrzenny L-Acoustics L-ISA”. Już teraz w Akademii Audio Plus!

www.audioplus.pl/akademia-audio-plus

A jeśli chcesz usłyszeć technologię L-Acoustics L-ISA w akcji, zapraszamy na konferencję nowych technologii scenicznych Scena Jutra! Już 19-20 lutego 2020 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Więcej: www.scenajutra.pl

 

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij