Nigdy nie jest za późno, by się uczyć. Dlatego firma Audio Plus rozpoczyna publikację fachowych artykułów pod szyldem Akademia Audio Plus.

Akademia Audio Plus to portal internetowy, z którego dowiesz się wielu interesujących rzeczy o technologiach audio, dostarczanych przez firmę Audio Plus, jednego z najważniejszych dystrybutorów i instalatorów profesjonalnego sprzętu elektroakustycznego. W najbliższych odcinkach znalazły się szczegółowe opisy systemu dźwięku immersyjnego L-ISA francuskiej marki nagłośnieniowej – L-Acoustics.

Artykuł „Od stereofonii do hiperrealizmu. Koncertowy dźwięk przestrzenny L-Acoustics L-ISA” został napisany przez pierwszego polskiego inżyniera systemu L-ISA, Jerzego Kubiaka. Ten doświadczony inżynier dźwięku jest od lat związany z firmą Fotis Sound, z którą realizował już kilka projektów nagłośnieniowych, opartych na systemie L-ISA. Między innymi był odpowiedzialny za działanie systemu w pierwszej polskiej produkcji L-ISA, czyli koncercie jubileuszowym Zbigniewa Preisnera na Tauron Arenie w Krakowie 5 października 2019 roku.

W Akademii Audio Plus Jerzy Kubiak zajął się nie tylko stroną technologiczną L-ISA, ale przede wszystkim jego filozofią. Co sprawiło, że zespół techników i artystów pod kierunkiem Christiana Heila postanowił opracować nowy standard nagłaśniania dużych wydarzeń? Jak przebiegały prace? Na jakich technologiach oparta jest metoda działania systemu L-ISA? Jakie wykorzystuje on urządzenia? I co tak naprawdę zmienia w porównaniu z tradycyjnymi systemami liniowymi? Tego wszystkiego i dużo więcej dowiesz się z artykułu „Od stereofonii do hiperrealizmu. Koncertowy dźwięk przestrzenny L-Acoustics L-ISA”. Już teraz w Akademii Audio Plus!

www.audioplus.pl/akademia-audio-plus

A jeśli chcesz usłyszeć technologię L-Acoustics L-ISA w akcji, zapraszamy na konferencję nowych technologii scenicznych Scena Jutra! Już 19-20 lutego 2020 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Więcej: www.scenajutra.pl