Miło nam poinformować, że w ofercie firmy Stage Source jest już dostępny modułowy system kratownic ALPHA82. Nowe opatentowane rozwiązanie marki SIXTY82 otwiera szereg możliwości pozwalających na precyzyjnie dostosowanie krat do danej produkcji.

 

ALPHA82 to zupełnie nowa, opatentowana koncepcja modułowej kratownicy, która składa się ze specjalnie zaprojektowanych elementów: płaskich kratownic głównych o rozmiarach 52 i 101 oraz łączników umożliwiających stworzenia własnej przestrzennej kratownicy o wysokiej wytrzymałości. Dopuszczalne obciążenia dla takich konstrukcji są bardzo zbliżone do obciążeń standardowych kratownic aluminiowych o tych samych wymiarach, jednak modułowa budowa czyni je niezwykle przydatnymi.

 

Złącza ALPHA są wyposażone w gniazda rozmiaru M12 ulokowane ze wszystkich 4 stron, co umożliwia przykręcenie niezbędnych akcesoriów takich jak zaciski, wsporniki, szyny, kółka etc. Dzięki takiemu rozwiązaniu można skonfigurować i złożyć dowolną konstrukcję, o żądanym na daną okazję kształcie.

 

System umożliwia łatwe dostosowanie kratownicy 52  w zakresie szerokości od 30 – 80 cm za pomocą zaledwie kilku złączy ALPHA, bez inwestycji w kolejne elementy. W rezultacie system jest bardziej elastyczny i generuje niższe koszta magazynowania ze względu na wymaganą mniejszą powierzchnię. Dodatkowym plusem jest znacznie szybszy zwrot z inwestycji.

Wszystkich zainteresowanych systemem ALPHA82 zachęcamy do kontaktu mailowego z dystrybutorem: info@stagesource.pl