Narzędzia studyjne Solid State Logic od 40 lat są sercem produkcji muzycznych. Pomagają światowej sławy artystom, producentom i studiom tworzyć nagrania, które doskonale znasz i kochasz. Teraz, dzięki SSL 2, SSL 2+ i SSL 12 otrzymujesz cały ten know-how potrzebny do produkcji hitów w swoim prywatnym studio.

SSL 12 to interfejs audio USB, który oferuje studyjnej jakości dźwięk maksymalizując kreatywny potencjał twórcy. Tryb Legacy 4K zaczerpnięty z konsolet SSL pozwala dodać ten unikalny analogowy charakter do nagrywanych tracków. Ponadto dołączony zestaw oprogramowania SSL Production Pack, który zawiera studyjnej klasy wtyczki SSL, specjalne wybrane DAW’y, sample, loopy oraz wirtualne instrumenty stworzone przez liderów w branży, dają Ci potężny arsenał narzędzi do tworzenia wyjątkowych produkcji.

 

Legacy 4K – Analogowy charakter SSL
SSL posiada bogatą historię innowacji w dziedzinie analogowej elektroniki i projektowania konsolet. Czy to w przypadku brzmienia klasycznych korektorów EQ „242” i „292”, dynamiki legendarnego Bus Compressor’a SSL G-Series czy niesamowitego pasma przenoszenia i precyzji przedwzmacniaczy i konsolet z przełomową technologią SuperAnalogue, SSL zawsze idzie do przodu. Nic nie podkreśla oddania SSL’a dla rozwoju bardziej niż popularne produkty takie jak Fusion i SiX gdzie wzniósł swoją analogową obsesję na wyższy poziom. Czasami surowy sygnał z mikrofonu potrafi być pozbawiony życia i brzmieć mało inspirującą a wtedy Ty musisz go wskrzesić. To właśnie moment, w którym przycisk Legacy 4K robi robotę. Legacy 4K to efekt zupełnie nowego analogowego brzmienia inspirowany charakterem kultowych konsolet serii SSL4000 (często nazywanych „4K”). Przycisk Legacy 4K pozwala wydobyć dwie wyjątkowe charakterystyki brzmienia 4K, które pozwolą Ci nadać charakteru i tchnąć życie w nudne i nieciekawie brzmiące źródła dźwięku.

High-Frequency EQ boost
Pierwszą rzeczą jaka dzieje się po użyciu przycisku Legacy 4K jest prezencja „góry” czyli niezwykle muzykalnie brzmiące podbicie wysokich częstotliwości, coś z czego doskonale znane i za co kochane są korektory w konsolach serii 4000.

Subtle-Harmonic Distortion
Konsolety 4K są synonimem nadawania unikalnego charakteru sygnałom, które przez nie przechodzą. Używając nowoczesnych komponentów, SSL stworzył obwód, który dodaje w kontrolowany sposób szczyptę doskonale wysterowanych, słodko brzmiących zniekształceń harmonicznych do toru sygnałowego.

Pakiet Produkcyjny SSL
Bardzo ważne jest, aby posiadać odpowiednie narzędzia do pracy, dlatego we współpracy z kluczowymi firmami w branży SSL oferuje Ci SSL Production Pack. Przy pomocy zestawu niezbędnych instrumentów wirtualnych, wtyczek, sampli oraz DAW’ów będziesz mógł tworzyć wyjątkowe produkcje. Ponadto dzięki genialnej kompozycji oprogramowania powstał pakiet wtyczek Vocalstrip 2 i Drumstrip. Ogromna wiedza SSL na temat przetwarzania dźwięku oraz charakterystyki pracy zaowocowała dwoma intuicyjnymi wtyczkami zaprojektowanymi by osiągać świetne rezultaty szybko i powtarzalnie podczas pracy nad wokalem czy partiami bębnów.

Uzyskaj kompletną subskrypcję SSL, która zawiera wszystkie wtyczki BEZPŁATNIE przez pierwsze 3 miesiące po zakupie. Następnie płać tylko 14,99 USD miesięcznie.

SSL 360°
SSL 360° zawiera programowy mikser SSL 12, w którym możesz zarządzać dwoma niskolatencyjnymi miksami słuchawkowymi, wybrać źródło pętli Loopback i skonfigurować przyciski użytkownika na frontowym panelu SSL 12, wszystko to za pomocą funkcjonalnego a zarazem intuicyjnego interfejsu użytkownika w postaci miksera na ekranie komputera.

SSL 12 Kluczowe Cechy:

 • 4 preampy mikrofonowe SSL
 • Tryb Legacy 4K na każdym kanale
 • 2 wysokoimpedancyjne wejścia instrumentalne
 • 2 profesjonalne wyjścia słuchawkowe
 • Przetworniki AD/DA pracujące w rozdzielczości 32-bit z częstotliwością próbkowania 192 kHz
 • Cyfrowe wejście ADAT IN – rozszerza ilość dostępnych kanałów wejściowych o 8
 • Prosty w obsłudze routing sygnału dla wyjścia słuchawkowego poprzez oprogramowanie SSL360° zapewniający odsłuch z możliwie najniższą latencją
 • Wbudowany mikrofon talkback, który może być wysłany do wyjść słuchawkowych A i B oraz wyjścia liniowego 3-4
 • Zasilanie przez USB
 • 4 symetryczne wyjścia z precyzyjnym kontrolerem poziomu oferujące imponujący zakres dynamiki
 • Użyj wyjść 3-4 do podłączenia alternatywnego zestawu odsłuchowego lub jako dodatkowe wyjścia liniowe
 • 3 definiowane przez użytkownika przełączniki na panelu frontowym
 • SSL Production Pack – elitarny zestaw oprogramowania
 • Wyjścia sterowane napięciem pozwalające na kontrolę instrumentów i efektów
 • MIDI I/O