Firma Solid State Logic wprowadziła do oferty kompleksowe rozwiązanie do nagrywania muzyki, podcastów i realizacji transmisji na żywo. To SSL Recording Pack, w skład którego wchodzi interfejs audio, mikrofon pojemnościowy z uchwytem antywstrząsowym, zamknięte słuchawki studyjne oraz kabel mikrofonowy XLR. Wszystko, czego potrzebujesz, aby już dziś rozpocząć nagrywanie.

Recording Pack to kompleksowe i wysokiej jakości rozwiązanie pozwalające na szerokie możliwości pracy z dźwiękiem. Trzon zestawu stanowi profesjonalny interfejs audio SSL 2 lub SSL 2+ do wyboru. Oba modele oferują najwyższą jakość dźwięku i niezrównane brzmienie charakterystyczne dla urządzeń Solid State Logic zamknięte w kompaktowej obudowie. Urządzenia idealnie sprawdzają się zarówno w domowym studio, prywatnej pracowni, jak i w mobilnej pracy podczas tras koncertowych czy podróży. Specjalnie zaprojektowane dwustopniowe układy scalone pozwoliły na stworzenie przedwzmacniaczy mikrofonowych charakteryzujących się niespotykanie niskim poziomem szumów oraz potężnym zakresem wzmocnienia. Solid State Logic w interfejsach USB stosuje komponenty tej samej jakości co w swoich największych flagowych modelach. To sprawia, że ulubione brzmienie SSL możesz mieć zawsze przy sobie. Oba interfejsy audio są wyposażone zarówno w dwa kanały wejściowe, jak i dwa symetryczne wyjścia, które służą do podłączenia monitorów. Model 2+ daje nieco więcej możliwości dzięki dodatkowemu wyjściu słuchawkowemu z niezależną kontrolą poziomu głośności, dlatego idealnie nadaje się do nagrywania z inną osobą. Co więcej, dodatkowe wyjście słuchawkowe w modelu 2+ można skonfigurować jako niezależny inny miks. Interfejs SSL 2+ ma również niesymetryczne wyjścia na złączach RCA dla podłączenia np. z mikserami DJ-skimi oraz złącza MIDI IN i MIDI OUT dla komunikacji z klawiaturami sterującymi lub innymi urządzeniami midi.

W zestawie SSL Recording Pack otrzymujesz ponadto studyjny mikrofon pojemnościowy SMC 80 o charakterystyce kardioidalnej, który pozwoli uchwyć każdy szczegół wokalu, gitary czy instrumentów akustycznych. Mikrofon dostarczany jest wraz z uchwytem antywstrząsowym i kablem XLR. Referencyjny odsłuch podczas pracy zapewnią z kolei zamknięte słuchawki nauszne SHP 20, przydatne na każdym etapie produkcji.

Warto nadmienić, że w komplecie jest również pakiet produkcyjny SSL Production Pack, będący kolekcją najlepszych pluginów, instrumentów wirtualnych, sampli oraz DAW’ów. Wraz z interfejsami audio otrzymasz wieczyste licencje na pluginy SSL Vocalstrip 2 oraz Drumstrip, służące do wygodnego kreowania brzmień wokalnych i perkusyjnych. Dodatkowo  Ableton LiveLite, Native Instruments Hybrid Keys & Komplete Start, 1,5 GB sampli Loopcloud, IK Multimedia, dla gitarzystów Amplitube 5 SE, ponadto Celemony Melodyne 5 Essential oraz znakomity pakiet AAS Session Buldle, zawierający wtyczki Lounge Lizard, Strum Session oraz Ultra Analog Session.

Taki zestaw to wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć nagrywanie już dziś!