Czas zamrożenia eventów i koncertów może być doskonałym czasem na rozwój oraz poszerzanie wiedzy. Uznany na całym świecie duński producent sprzętu oświetleniowego Martin od jakiegoś czasu regularnie dodaje na swojej stronie szkolenia, webinary z zakresu szeroko rozumianego oświetlenia.

Znajdziemy tu praktycznie wszystkie tematy: jak zaprojektować oświetlenie stoisk targowych, wycena i budżetowanie oświetlenia koncertowego, programowanie oświetlenia na festiwalach, oświetlenie klubowe, improwizacja w oświetleniu i wiele innych. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wszystkie szkolenia są prowadzone przez osoby współpracujące z różnymi branżami i pochodzące z różnych zakątków świata. Pozwala to na poznanie specyfiki i sposobu działania branży oświetlenia oraz wielu niekoniecznie takich samych spojrzeń na to, jak dana „sztuka” , projekt, koncert powinien i wygląda, zarówno na etapie planowania, wyceny, projektowania, czy realizacji. Gorąco polecamy wszystkim związanym z branżą sceniczną – niekoniecznie tylko oświetleniowcom.

Aby znaleźć szkolenia, wejdź na profil YouTube Martin, przejdź do playlisty i wybierz Learning Sessions Recorded Webinars.