Teatr im. Danuty Baduszkowej w Gdyni sięga po najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić doskonałą jakość spektakli oraz płynność pracy zespołu. Ostatnim kamieniem milowym w ich drodze ku doskonałości jest zakup i wdrożenie innowacyjnego systemu interkomowego marki Riedel Communications.

Teatr uzyskał kompleksowy zestaw nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych, które nie tylko usprawniają przepływ informacji, ale także zwiększają efektywność pracowników na każdym etapie produkcji. Ogromną zaletą nowego systemu interkomowego, jest jego mobilność, stabilność radiowa oraz funkcjonalność, którą posiada. Dzięki zestawom Bolero, członkowie zespołu mogą swobodnie poruszać się po teatrze, utrzymując jednocześnie stały kontakt z resztą ekipy. To nie tylko podnosi efektywność pracy, ale także umożliwia dynamiczną reakcję na wszelkie zmiany czy nieprzewidziane sytuacje podczas przedstawień. Zakupiony zestaw składa się z 25 szt. beltpacków BL-BPK-1006-19-EU wraz z antenami, ładowarkami i akcesoriami, takimi jak zestaw montażowy ładowarek w skrzyniach rack.

Nowy bezprzewodowym system interkomowy Riedel dostarczony przez firmę ESS Audio to nie tylko zbiór nowoczesnych urządzeń, ale także krok w kierunku doskonałości w działalności Teatru im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Dzięki niemu praca zespołu staje się jeszcze bardziej płynna, a spektakle nabierają nowego wymiaru dzięki doskonałej synchronizacji działań wszystkich zaangażowanych osób.

Jako użytkownik zakupionego sprzętu wypowiedziała się Pani Agata Ulatowska – Inspicjent w Teatrze D. Baduszkowej
„Mieliśmy okazje kiedyś testować to rozwiązanie, a od dwóch tygodni mamy już na wyposażeniu teatru. Planujemy wykorzystywać zakupiony sprzęt na wszystkich trzech scenach teatru. Jesteśmy pod wrażeniem możliwości systemu, a w szczególności pozytywnie zaskoczył nas zasięg anten, który pozwala nam na swobodne poruszanie się po kulisach teatru bez obaw o utratę łączności”