Chauvet Professional nie zwalnia tempa i prezentuje zapowiedź kolejnego nowego urządzenia. Tym razem są to tuby LED-owe WELL STX dostępne w wersjach 180° i 360°. Oprawy wyposażone są w zasilanie bateryjne, a ich możliwości użycia zwiększa stopień ochrony IP65.

 

 

Popularność tub LED-owych stale rośnie. To relatywnie niedrogie urządzenia o szerokim spektrum zastosowań. Sprawdzają się na scenie, na różnego rodzaju eventach, a także podczas realizacji studyjnych czy na planach filmowych. Tuby Chauvet Professional to całkowicie niezależne urządzenia, posiadające wbudowane akumulatory i solidną obudowę o standardzie IP65, przez co bez problemu mogą pracować nawet w czasie deszczu. Nowa linia urządzeń WELL STX została wyposażona w szereg rozwiązań, dopasowanych do wymagań nowoczesnego klienta.

Bezprzewodowe sterowanie 16 strefami diod LED RGBWW zapewnia wyjątkowe, przyjemne dla oka efekty z wysokim współczynnikiem CRI, gwarantującym spektakularne efekty zarówno w obiektywie kamery, jak i na żywo. Dodatkowo tuby mogą pracować niezależnie od pozycji, a ich wyposażenie obejmujące elementy systemu podwieszania, stojaki podłogowe oraz stację ładującą. Producent daje użytkownikowi możliwość wyboru między wersją pracującą dookólnie, w 360 stopniach lub wersją jednostronną, czyli 180-stopniową. Pierwsza z nich sprzedawana jest w paczkach po 4 sztuki, a druga w 6-pakach. Urządzenia pracują w bezprzewodowym systemie W-DMX, a dodatkowo wyposażono je w kontroler IR i możliwość komunikacji z aplikacją WELL-COM.