Tegoroczna trasa sanah „Uczta nad ucztami” obejmowała trzy koncerty, które odbyły się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, Polsat Plus Arenie w Gdańsku oraz PGE Narodowym. Łącznie artystka zaśpiewała na żywo dla ponad 180 tysięcy osób, a każdemu koncertowi towarzyszyły nie tylko wyjątkowe efekty specjalne, pochodzące niczym z teatru ruchome elementy sceniczne, dzięki którym m.in. sanah wraz z fortepianem unosiła się nad ziemią, ale także długa lista gości specjalnych.

U boku wokalistki zaśpiewali m.in. Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Muniek Staszczyk, ale także tak nietuzinkowi wykonawcy jak Grzegorz Turnau, Felicjan Andrzejczak czy Tomasz Kot, a dokładnie kreowany przez niego Pan Kleks, który wraz z sanah wykonał na stadionie PGE Narodowym pochodzący z „Akademii Pana Kleksa” utwór „Jestem Twoją Bajką”. Oczywiście nie mogło zabraknąć również największych przebojów wokalistki takich jak: „Ten Stan”, „Nic dwa razy”, wykonywanego wspólnie z Vito Bambino „Ale jazz!” czy „Szampan”, które sprawiły, że wszyscy fani artystki, którzy zjawili się na każdym z koncertów, z pewnością na długo go zapamiętają. Aby jednak to wszystko mogło się wydarzyć i aby trasa mogła zapaść na długo w pamięci słuchaczy, kilkudziesięcioosobowa ekipa musiała zacząć myśleć o najdrobniejszych szczegółach trasy już na wiele miesięcy przed pierwszym koncertem, który odbył się 15 sierpnia w Chorzowie.

Więcej przeczytasz na naszej stronie: https://muzykaitechnologia.pl/uczta-nad-ucztami-spektakularna-stadionowa-trasa-koncertowa-sanah/