Zwrot Kasy od Electro-Voice!

Od 1 maja do 30 czerwca trwa promocja profesjonalnych zestawów głośnikowych: Electro-Voice ZLX. Odbierz do 60 euro za zakup.

To akcja, którą się lubi. Kto by nie chciał zwrotu gotówki za zakup sprzętu? Tym bardziej, gdy chodzi o najczęściej na świecie sprzedawane profesjonalne zestawy głośnikowe? Mowa oczywiście o Electro-Voice ZLX.

Od 1 maja przy zakupie pary zestawów pasywnych, aktywnych lub wyposażonych w Bluetooth paczek z serii ZLX otrzymasz zwrot gotówki do 60 euro. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie promo-ev.com, podasz kod umieszczony na ulotce dołączonej do produktu i prześlesz skan dowodu zakupu. To kolejna tego typu akcja marki Electro-Voice. Wcześniejsze cieszyły się ogromnym powodzeniem, dlatego nic dziwnego, że marka stosuje tę promocję też wobec swoich najpopularniejszych systemów.

ZLX to rodzina solidnych paczek aktywnych i pasywnych do wszechstronnego zastosowania. Dostępne są modele z 12- i 15-calowym przetwornikiem wysokotonowym w wersji aktywnej oraz pasywnej, a także, od niedawna, z komunikacją Bluetooth. Łącznie w serii ZLX znajduje się sześć szerokopasmowych modeli, wszystkie biorą udział w promocji Zwrot Kasy. Listę partnerów handlowych, szczegółowe warunki promocji oraz informacje na temat produktów można znaleźć na stronach internetowych dystrybutora, firmy Audio Plus.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij
X