Zwrot Kasy od Electro-Voice!

Do końca lipca trwa promocja profesjonalnych zestawów głośnikowych Electro-Voice ZLX. Odbierz do 60 euro za zakup.

To akcja, którą się lubi. Kto by nie chciał zwrotu gotówki za zakup sprzętu? Tym bardziej, gdy chodzi o najczęściej na świecie sprzedawane profesjonalne zestawy głośnikowe? Mowa oczywiście o Electro-Voice ZLX.

Do końca lipca, przy zakupie pary zestawów pasywnych, aktywnych lub wyposażonych w Bluetooth paczek z serii ZLX otrzymasz zwrot gotówki do 60 euro. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie promo-ev.com, podasz kod umieszczony na ulotce dołączonej do produktu i prześlesz skan dowodu zakupu. To kolejna tego typu akcja marki Electro-Voice. Wcześniejsze cieszyły się ogromnym powodzeniem, dlatego nic dziwnego, że marka stosuje tę promocję też wobec swoich najpopularniejszych systemów.

Czas trwania promocji: 1 maja – 31 lipca 2019 r.

1. KUP parę (2 sztuki) zestawów głośnikowych ZLX między 01.05.2019 a 31.07.2019 r.*

2. ZAREJESTRUJ SIĘ podając kod z ulotki dołączonej do produktu i prześlij skan lub zdjęcie dowodu zakupu na stronie promo-ev.com

3. ODBIERZ KASĘ

  • ​​30 euro za każdą parę pasywnych zestawów głośnikowych ZLX
  • 50 euro za każdą parę aktywnych zestawów głośnikowych ZLX
  • 60 euro za każdą parę zestawów głośnikowych Bluetooth ZLX-BT
*Maksymalnie 6 sztuk (3 pary) zestawów głośnikowych z serii ZLX na Uczestnika. Promocja trwa w dniach 01.05.2019-31.07.2019. Rejestracji można dokonać do 4 tygodni po zakończeniu promocji. Warunki promocji dostępne są podczas rejestracji na stronie promo-ev.com. Tłumaczenie warunków promocji na język polski dostępne jest w pliku do pobrania z tej strony.

ZLX to rodzina solidnych paczek aktywnych i pasywnych do wszechstronnego zastosowania. Dostępne są modele z 12- i 15-calowym przetwornikiem wysokotonowym w wersji aktywnej oraz pasywnej, a także, od niedawna, z komunikacją Bluetooth. Łącznie w serii ZLX znajduje się sześć szerokopasmowych modeli, wszystkie biorą udział w promocji Zwrot Kasy. Listę partnerów handlowych, szczegółowe warunki promocji oraz informacje na temat produktów można znaleźć na stronach internetowych dystrybutora, firmy Audio Plus.

 

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij