Do końca lipca trwa promocja profesjonalnych zestawów głośnikowych Electro-Voice ZLX. Odbierz do 60 euro za zakup.

To akcja, którą się lubi. Kto by nie chciał zwrotu gotówki za zakup sprzętu? Tym bardziej, gdy chodzi o najczęściej na świecie sprzedawane profesjonalne zestawy głośnikowe? Mowa oczywiście o Electro-Voice ZLX.

Do końca lipca, przy zakupie pary zestawów pasywnych, aktywnych lub wyposażonych w Bluetooth paczek z serii ZLX otrzymasz zwrot gotówki do 60 euro. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie promo-ev.com, podasz kod umieszczony na ulotce dołączonej do produktu i prześlesz skan dowodu zakupu. To kolejna tego typu akcja marki Electro-Voice. Wcześniejsze cieszyły się ogromnym powodzeniem, dlatego nic dziwnego, że marka stosuje tę promocję też wobec swoich najpopularniejszych systemów.

Czas trwania promocji: 1 maja – 31 lipca 2019 r.

1. KUP parę (2 sztuki) zestawów głośnikowych ZLX między 01.05.2019 a 31.07.2019 r.*

2. ZAREJESTRUJ SIĘ podając kod z ulotki dołączonej do produktu i prześlij skan lub zdjęcie dowodu zakupu na stronie promo-ev.com

3. ODBIERZ KASĘ

  • ​​30 euro za każdą parę pasywnych zestawów głośnikowych ZLX
  • 50 euro za każdą parę aktywnych zestawów głośnikowych ZLX
  • 60 euro za każdą parę zestawów głośnikowych Bluetooth ZLX-BT
*Maksymalnie 6 sztuk (3 pary) zestawów głośnikowych z serii ZLX na Uczestnika. Promocja trwa w dniach 01.05.2019-31.07.2019. Rejestracji można dokonać do 4 tygodni po zakończeniu promocji. Warunki promocji dostępne są podczas rejestracji na stronie promo-ev.com. Tłumaczenie warunków promocji na język polski dostępne jest w pliku do pobrania z tej strony.

ZLX to rodzina solidnych paczek aktywnych i pasywnych do wszechstronnego zastosowania. Dostępne są modele z 12- i 15-calowym przetwornikiem wysokotonowym w wersji aktywnej oraz pasywnej, a także, od niedawna, z komunikacją Bluetooth. Łącznie w serii ZLX znajduje się sześć szerokopasmowych modeli, wszystkie biorą udział w promocji Zwrot Kasy. Listę partnerów handlowych, szczegółowe warunki promocji oraz informacje na temat produktów można znaleźć na stronach internetowych dystrybutora, firmy Audio Plus.