W imieniu organizatorów zapraszamy na prezentację monitorów studyjnych marki Genelec w Music Center! Do dyspozycji gości będą monitory odsłuchowe Genelec z serii Smart Active i The Ones wyposażone w technologię SAM oraz niezbędny do ich kalibracji system GLM SET. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 maja w sklepie Music Center  w Łodzi.

O godzinie 16:00 rozpoczyna się część teoretyczna – godzinny panel na temat unikalnej technologii SAM, gdzie monitor odsłuchowy Genelec dopasowuje automatycznie dźwięk do wielkości pomieszczenia. Jest to jedyny w swoim rodzaju, najlepszy na świecie system kalibracji monitorów studyjnych. Przyjdź, wypróbuj i zobacz, co możesz uzyskać! Panel przeprowadzony będzie przez certyfikowanego przedstawiciela firmy Genelec z Konsbud Audio, który odpowie na wszystkie Wasze pytania.

Druga część wydarzenia to odsłuch indywidualny w specjalnym pomieszczeniu.  Z uwagi na konieczność przebywania w strefie “sweet spot” głośnika, w odsłuchu mogą brać tylko dwie osoby jednocześnie. Organizatorzy prowadzą zapisy mailowe na indywidualne odsłuchy, które odbędą się w czasie trwania wydarzenia Genelec Days 18-19.05 w godzinach 12:00 – 18:00.

Napisz na adres sklepu sklep@musiccenter.pl, podaj preferowaną godzinę i umów się na odsłuch monitorów studyjnych Genelec z technologią SAM już teraz!