Genelec wprowadził 5-letnią gwarancję na swoje rozwiązania, tym samym podniósł standard obsługi klienta i wzmocnił zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Nowy program gwarancyjny umożliwia klientom Genelec na całym świecie przedłużenie standardowej 2-letniej gwarancji (obejmującej zarówno części, jak i robociznę) o dodatkowe 3 lata.

Wystarczy zarejestrować swoje modele na stronie internetowej Genelec. Proces rejestracji został przyspieszony i uproszczony dzięki udostępnieniu kodów QR na opakowaniach produktów, co umożliwia łatwe skanowanie modeli i numerów seryjnych. Po przesłaniu danych klienta i dowodu zakupu, centra serwisowe dystrybutorów Genelec na całym świecie mogą szybko zweryfikować status gwarancji wszelkich modeli zwróconych do naprawy.

“Zawsze koncentrowaliśmy się na projektowaniu rozwiązań głośnikowych, które zapewniają naszym klientom niezawodne działanie przez dziesięciolecia, ale chcemy również zaoferować im dodatkowy spokój ducha, a ten zapewni bezpieczna przedłużona gwarancja. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa 5-letnia gwarancja ułatwi życie naszym klientom i odzwierciedli nasze ciągłe zaangażowanie w zrównoważony rozwój” – komentuje Ole Jensen, dyrektor ds. sprzedaży międzynarodowej w Genelec

Rejestracji można dokonać ma stronie: https://www.genelec.com/product-warranty-lifetime