Należąca do Maciej Szulca firma stała się pierwszym w Polsce posiadaczem systemu Adamson S7.

Agencja Artystyczna Pro-Art powstała w wyniku połączenia wiedzy i umiejętności dziennikarza radiowego, miłości do muzyki, doświadczenia scenicznego oraz zaangażowania i otwartości w kontakcie z drugim człowiekiem. Firma zapewnia oprawę artystyczną zarówno kameralnych spotkań, gal, bankietów, jak i dużych imprez firmowych czy plenerowych. Pro-Art cechuje indywidualne podejście do każdego projektu, profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem oraz charyzma i pasja w realizacji powierzonych zadań.

Wychodząc na przeciw potrzebom swoich klientów oraz w trosce o najwyższą jakość firma zainwestowała w najnowszy system liniowy Adamson S7,  stając się równocześnie jego pierwszym posiadaczem w Polsce.

Adamson  S7 jest konstrukcją dwudrożną, w której zastosowano dwa przetworniki niskotonowe ND7-LM16 o niestandardowej średnicy 7” oraz jeden, kompresyjny driver wysokotonowy NH3-8, z trzycalową cewką i wylotem 1,4”. Sekcja wysokotonowa współpracuje z pojedynczym falowodem zapewniającym propagację w zakresie 100 stopni w poziomie i 12,5 stopnia w pionie.

Dodatkowo system wykorzystuje technologię  Controlled Summation, dzięki której zaprojektowany falowód daje taki efekt jak pojedyncze źródło dźwięku, a nie zestaw przetworników. Dzięki temu S7 brzmi dokładnie tak samo na osi, jak i poza nią, i pozwala cieszyć się taką samą charakterystyką częstotliwościową w całej nagłaśnianej przestrzeni, niezależnie od zajmowanego miejsca.

Warto nadmienić również, że pojedynczy moduł najnowszego modelu marki Adamson oferuje zawrotną, jak na tak małe rozmiary i wagę wynoszącą 15,9 kg, skuteczność maksymalną na poziomie 138 dB!

Gratulujemy wyboru i życzymy samych udanych realizacji.