Jeśli chciałbyś podązać śladami Adele, Eda Sheerana, Lady Gagi, Rihanny, Will.i.am czy Calvina Harrisa to ten konkurs jest właśnie dla ciebie.

AKG, JBL Professional i Soundcraft zorganizowały dla swoich klientów w całej Europie wyjątkowy konkurs w którym do wygrania jest 10 „Golden Tickets” w akcji HIT THE STUDIO w kultowym studio Metropolis w Londynie i współpraca z uznanymi na całym świecie inżynierami dźwięku (wielokrotnymi zdobywcami nagród Grammy). Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy kupić produkt od AKG, JBL Professional lub Soundcraft (lista kwalifikujących się produktów w linku) i wypełnić zamieszczony tam formularz .

A to jeszcze nie koniec atrakcji – jeden szczęśliwy profesjonalny artysta / muzyk / producent spośród naszych 10 posiadaczy „Golden Ticket” ma szansę na spędzenie drugiego dnia w Metropolis Studios i pracy nad własnym utworem, który nagra z pomocą wielokrotnie nagrodzonych inżynierów dźwięku i masteringu.

Tak więc, niezależnie od tego, czy jesteś piosenkarzem, muzykiem, czy producentem, który chce zmiksować i zmasterować swój kawałek, będziesz miał szansę spełnić marzenia. Trzeciego dnia studio będzie dostosowane do Twoich potrzeb, aby zapewnić najlepszą wersję kawałka.

Więcej informacji o konkursie „MY METROPOLIS TIME” znajdziecie pod adresem – http://essaudio.pl/140-nowosci/1288-golden-ticket