Solid State Logic przygotował aktualizację firmware’u dla interfejsów audio SSL 2 i SSL 2+. Dzięki niej użytkownicy mają do dyspozycji funkcję loopback, która znacznie zwiększa możliwości tych niezwykle popularnych interfejsów USB. Pozwala ona przekierować sygnał wyjściowy z Twojego SSL 2 lub SSL 2+ z powrotem na jego wejście. Co ważne, nowy firmware jest odpowiedzią Solid State Logic na najbardziej pożądane przez muzyków i realizatorów funkcje. Aktualizacja jest DARMOWA i prosta do wykonania za pomocą aplikacji SSL Firmware Updater.

 

SSL2 i 2+ to interfejsy audio USB oferujące najwyższą jakość dźwięku i niezrównana brzmienie charakterystyczne dla urządzeń Solid State Logic zamknięte w kompaktowej obudowie. Dzięki temu świetnie sprawdzają się zarówno w domowym studio, prywatnej pracowni, jak i w mobilnej pracy podczas tras koncertowych czy podróży. Specjalnie zaprojektowane dwustopniowe układy scalone pozwoliły na stworzenie przedwzmacniaczy mikrofonowych charakteryzujących się niespotykanie niskim poziomem szumów oraz potężnym zakresem wzmocnienia.

Solid State Logic w interfejsach USB stosuje komponenty tej samej jakości co w swoich największych flagowych modelach. To sprawia, że ulubione brzmienie SSL możesz mieć zawsze przy sobie. W komplecie z interfejsem SSL2 i SSL2+ otrzymujesz pakiet produkcyjny będący kolekcją najlepszych pluginów, instrumentów wirtualnych, sampli oraz DAW’ów. Wybierając Solid State Logic, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz do pracy.

Przeczytaj nasz test interfejsów SSL 2 i SSL 2+
https://muzykaitechnologia.pl/interfejsy-audio-ssl-2-i-2/