JBL Performance to aplikacja przeznaczona do kontroli, konfiguracji i monitorowania systemów nagłośnieniowych serii SRX900. Prowadzi użytkownika przez etapy projektowania systemu, testowania, strojenia i monitorowania. Intuicyjny interfejs drag-and-drop szybko tworzy grupy systemowe, które wykorzystują potężne przetwarzanie sygnału w urządzeniu, w tym filtry Gain, Delay, EQ i Array Calibration, zapewniając wydajny proces strojenia i optymalizacji.

Testowanie urządzeń w czasie rzeczywistym i monitorowanie systemu daje pewność, że wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami. Protokół HControl firmy JBL Professional eliminuje kłopotliwy obowiązek zarządzania adresami IP w miejscu instalacji i działa bezproblemowo na dostępnym sprzęcie sieciowym, będąc jednocześnie w pełni kompatybilnym z Wi-Fi.

Aplikacja JBL Performance jest częścią kompletnego ekosystemu oprogramowania. Integruje się z innym oprogramowaniem JBL Professional, w tym z oprogramowaniem do predykcji akustycznej JBL Line Array Calculator III oraz aplikacją JBL Array Link.

Link do filmików szkoleniowych: https://bit.ly/3Dplvnm