JBL Performance to w pełni funkcjonalna aplikacja przeznaczona do sterowania, konfigurowania i monitorowania systemów dźwiękowych z serii SRX900 w zastosowaniach na żywo. Opierając się na sukcesie JBL HiQNet Performance Manager, podejście oparte na przepływie pracy prowadzi użytkownika przez etapy projektowania, testowania, dostrajania i monitorowania systemu.

JBL Performance v1.3 wprowadza kilka nowych funkcji, w tym obsługę międzynarodowych skrótów klawiaturowych i plik pomocy, który jest teraz zintegrowany z oprogramowaniem. Ponadto aktualizacja wprowadza ulepszenia w zakresie zarządzania awariami zasilania i lepszego zarządzania urządzeniami, które nie są zsynchronizowane, a także liczne poprawki błędów. Szczegółową listę wszystkich zmian można znaleźć w informacjach o wydaniu.

Intuicyjny interfejs “przeciągnij i upuść” szybko tworzy grupy systemowe, które wykorzystują potężne przetwarzanie sygnału w urządzeniu, w tym filtry Gain, Delay, EQ i Array Calibration, zapewniając wydajny proces dostrajania i optymalizacji. Testowanie i monitorowanie systemu w czasie rzeczywistym daje pewność, że wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami.

Protokół HControl firmy JBL Professional eliminuje kłopotliwe zarządzanie adresami IP w obiekcie i działa płynnie na gotowym sprzęcie sieciowym, a jednocześnie jest w pełni kompatybilny z Wi-Fi.