Firma Waves poinformowała o dostępności najnowszej wersji oprogramowania SuperRack Performer V14. Aktualizacja wprowadza szereg poprawek oraz możliwość pracy z dowolną wtyczką VST3.

Wraz z pojawieniem się najnowszej wersji SuperRack Performer V14 użytkownicy mogą uruchamiać dowolne wtyczki VST3 firm trzecich na komputerach Mac lub PC. To dobra wiadomość dla wszystkich realizatorów. Od teraz beż żadnych kompromisów w jednym środowisku można pracować z wykorzystaniem ulubionych wtyczek Waves oraz wszystkich innych pluginów VST3, aby uzyskać absolutnie najlepszy dźwięk podczas każdego występu na żywo, bez względu na to, gdzie się odbywa.

Zbudowany i zoptymalizowany pod kątem szybkości, SuperRack SoundGrid to rozwiązanie dla realizatorów koncertowych, studyjnych, broadcast i AV. Obsługuje do 64 wielokanałowych racków stereo, poprzez wiele instancji wtyczek Waves, z niemal zerową latencją i z nieskończonymi opcjami dostosowywania i personalizacji. Przetwarzanie wtyczek odbywa się na zewnętrznym serwerze SoundGrid DSP, co przekłada się na zwiększenie liczby wtyczek, eliminuje opóźnienia i umożliwia umieszczenie hosta oraz urządzeń I/O daleko od siebie w celu dostosowania do dowolnego środowiska – studia projektowe, miejsca spotkań na żywo, domy modlitwy, złożone sieci A/V oraz obiekty komercyjne.