Firma Waves przygotowała niespodziankę dla posiadaczy i fanów systemu eMotion LV1. Już niedługo w sprzedaży dostępny będzie sterownik Waves FIT. Jest on efektem współpracy producenta z ekspertem w dziedzinie sterowania midi firmą MIDIPLUS. FIT to powierzchnia sterująca stworzona z myślą o realizatorach, którzy lubią miksować używając fizycznych faderów i encoderów.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Powierzchnia sterująca Waves FIT stanowi idealne uzupełnienie systemu eMotion LV1. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom pozwala zachować dużą mobilność systemu. Oferując przy tym funkcjonalność, dzięki której zjedna sobie sceptyków kontrolerów dotykowych. Waves FIT jest wyposażony w 17 zmotoryzowanych tłumików o długości 100mm, w układzie 16+1. Dedykowane 8 przycisków służy do przełączania się pomiędzy warstwami. Każdy kanał posiada wyświetlacz, encoder oraz przyciski select, mute i solo. Encodery umożliwiają regulację wzmocnienia Gain czy kontrolę panoramy.

Ponadto użytkownik ma do dyspozycji 16 konfigurowalnych przycisków, które zapewniają szybki dostęp do wybranych funkcji. Producent przewidział też dedykowany pad Tap Tempo oraz encoder Touch&Turn służący do kontroli dowolnie wybranych parametrów. Czytelne wyświetlacze zawierają niezbędne informacje o trybach w jakich aktualnie znajdują się odpowiadające im encodery i przyciski. FIT waży tylko 2kg i może być montowany w racku 19” zajmując 7U.

Kontroler na tylnej ścianie posiada złącze USB B do podłączenia komputera, wejście zasilania 12 V DC 2 A oraz dwa gniazda USB 5 V 0,5 A do oświetlenia LED. W tej chwili możliwy jest preorder sterownika, ale już nie długo dostępny będzie w regularnej sprzedaży. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z dystrybutorem marki Waves firmą Polsound.