W tym roku Allen&Heath świętuje 20-lecie premiery kultowego miksera Xone:92. Z tej okazji w ofercie pojawił się Xone:92 Limited Edition! To najlepsza w historii firmy wersja legendarnej analogowej konsolety DJ-skiej, łącząca klasykę z nowoczesnymi udoskonaleniami.

Limitowany model ma zmodyfikowany przedwzmacniacz gramofonowy, który gwarantuje bezprecedensową jakość dźwięku z odtwarzanych winyli. W nowej wersji zastosowano też mini innoFADER® Pro zapewniający płynne miksowanie, a ponadto oryginalny obwód filtra został udoskonalony w celu poprawienia regulacji przy zachowaniu jego całego legendarnego charakteru dźwiękowego.

Liczba dostępnych mikserów jest limitowana do 920 sztuk na cały świat, a każdy model jest oznaczony specjalną tabliczką znamionową z numerem seryjnym. Wraz z mikserem w pudełku znajdziecie 12-calowy wydruk z grafiką od The Worxlab i breloczek z numerem seryjnym miksera. Xone:92 Limited Edition jest wysokiej klasy urządzeniem kolekcjonerskim dla DJ-ów, miłośników analogów i nie tylko.