W imieniu firmy Aplauz zapraszamy do udziału w wydarzeniu: Aplauz Open Days. Podczas Dni Otwartych, które odbędą się w siedzibie firmy w Łomiankach  zostaną zaprezentowane najnowsze i najlepsze produkty marek z portfolio dystrybucyjnego Aplauz Audio.
Program przedstawia się następująco:
  • 05.12.2023 – nowoczesne systemy nagłośnieniowe QSC i Alcons oraz najnowsze rozwiązania studyjne marki Neumann
  • 06.12.2023 – najnowsze rozwiązania konferencyjne marki Sennheiser z rodziny TeamConnect. Gościem specjalnym tego dnia będzie Ivar Groenendijk, AV Networking & Education Manager, który zaprezentuje najnowsze bary TeamConnect oraz mikrofony sufitowe TeamConnect Ceiling M
  • 07.12.2023 – najnowsze rozwiązania konferencyjne Q-SYS w połączeniu z produktami marek Televic i AVPro Edge
W związku z tym, że spotkanie we środę 06.12 jest częścią ogólnoświatowego roadshow marki Sennheiser, prosimy wcześniej zarejestrować się na to wydarzenie: https://mautic.sennheiser.com/bizcom-roadshow-teamconnect…
Wstęp jest wolny, każdego dnia będą dostępni specjaliści firmy Aplauz gotowi odpowiedzieć na każde pytanie odnośnie prezentowanych rozwiązań, które będzie można osobiście przetestować na miejscu. Wszystkie produkty będą dostępne codziennie, jednak każdego dnia zaplanowany jest inny temat przewodni.
W imieniu organizatorów prosimy o rejestrację na wykłady za pomocą poniższego formularza: https://aplauzaudio.pl/aplauz-open-days.