AV LIGHT, wyłączny dystrybutor produktów German Lights Products (GLP) w Polsce, z radością ogłasza udaną dostawę pierwszych opraw GLP JDC2 do TRANSCOLOR, jednej z największych i najbardziej renomowanych firm oświetleniowych w Polsce. Ten kamień milowy stanowi istotny moment w partnerstwie między AV LIGHT a GLP, pokazując ich zaangażowanie w innowacje i doskonałość w branży oświetleniowej.

TRANSCOLOR, znana z doskonałej jakości i szerokiej gamy rozwiązań oświetleniowych, stała się pierwszą firmą w Polsce, która zamówiła nowoczesne oprawy GLP JDC2. Te oprawy reprezentują najnowsze osiągnięcia w technologii oświetleniowej, oferując niezrównaną wydajność i wszechstronność w wielu zastosowaniach. Jan Bąkiewicz, Dyrektor Handlowy w AV LIGHT, odegrał kluczową rolę we wprowadzeniu opraw GLP JDC2 na polski rynek. W ścisłej współpracy ze Stefanem Wagnerem z GLP, Bąkiewicz przewodził wysiłkom w prezentowaniu możliwości opraw JDC2 klientom w Polsce, podkreślając ich innowacyjne cechy i doskonałą wydajność.

“Jesteśmy zachwyceni współpracą z TRANSCOLOR w celu wprowadzenia opraw GLP JDC2 do Polski” – powiedział Jan Bąkiewicz. “Te oprawy reprezentują szczyt technologii oświetleniowej, i jesteśmy pewni, że przekroczą one oczekiwania naszych klientów, dzięki swojej doskonałej jakości i wszechstronności”.

Współpraca między AV LIGHT a GLP podkreśla ich wspólne zaangażowanie w innowacje i dostarczanie najlepszych rozwiązań oświetleniowych klientom w całej Polsce. Dzięki wiedzy AV LIGHT w zakresie rozwoju rynku i zaawansowanej technologii GLP, partnerstwo jest gotowe rewolucjonizować krajobraz oświetleniowy w regionie.

O AV LIGHT:
AV LIGHT jest wyłącznym dystrybutorem German Lights Products (GLP) w Polsce. Koncentrując się na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań oświetleniowych i wyjątkowej obsłudze klienta, AV LIGHT zyskał zaufanie klientów w branży rozrywkowej, architektonicznej i eventowej.

O TRANSCOLOR:
TRANSCOLOR to jedna z największych i najbardziej szanowanych firm oświetleniowych w Polsce. Dzięki różnorodnemu portfolio produktów i zaangażowaniu w doskonałość, TRANSCOLOR zyskała reputację dostarczania innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych do różnorodnych zastosowań.