Pod koniec marca GLP nawiązało porozumienie z AV Light, aby stać się nowym strategicznym partnerem na polskim rynku. W wyniku współpracy urządzenia GLP będą łatwo dostępne dla polskich klientów, a oferta zostanie poszerzona o najnowsze technologie i urządzenia.

GLP to firma zajmująca się tworzeniem wysoce skutecznych i przyjaznych dla środowiska technologii oświetleniowych. Dzięki wielokrotnie nagradzanej serii Impression, GLP stworzyło kolejny standard w branży oświetleniowej, który jest używany przez wiodących projektantów oświetlenia na całym świecie i ceniony za swoje elastyczne możliwości zastosowania. Produkty GLP charakteryzują się wysokim stopniem niezawodności i wytrzymałością na trudne warunki użytkowania w trasie. Starannie przemyślane w każdym szczególe, oferują doskonałe właściwości oświetleniowe i ciekawe funkcje.

AV Light to nowa marka założona przez Rafała Mrzygłockiego i Michała Mrzygłockiego, którzy są już właścicielami ARAM – oferującej usługi projektowania i produkcji oraz A-RENTAL – największej wypożyczalni sprzętu w Europie Wschodniej. AV Light skupi się wyłącznie na sprzedaży i dystrybucji. Bracia Mrzygłoccy są zdania, że dodanie dystrybucji do ich grupy jest idealnym uzupełnieniem portfolio.

“Zdecydowaliśmy się skupić na marce GLP, ponieważ jest to jedna z najważniejszych marek oświetleniowych w branży rozrywkowej. Ważne jest także to, że marka GLP praktycznie nie istnieje tutaj w Polsce. Jesteśmy dumni z tej współpracy. Z nadzieją patrzymy w przyszłość i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić im satysfakcję naszych klientów.” – powiedział Rafał Mrzygłocki, prezes AV Light.

AV Light z GLP był obecny na konferencji Scena Jutra, 29-30 marca, prezentując po raz pierwszy najnowsze rozwiązania oświetleniowe.