Realizator oświetlenia Tomasz Sierotko z ArtLight Group wybrał oprawy Eye 900Pro jako jedno z urządzeń na trasę SANAH. Urządzenia marki Brighter towarzyszyły artystce na koncertach podczas całej jesiennej trasy „Kolońska i Szlugi” oraz podczas części wcześniejszych koncertów na „#Nosory Tour”.

fot. Monika Sadłos THEDREAMS Studio

Eye 900Pro to wysokiej klasy głowica LED, oferująca sporą funkcjonalność. Producent wyposażył ją w 19 diod RGBW marki OSRAM o mocy 15 W każda i żywotności 50 000 godzin. Urządzenie oferuje szeroki zakres regulacji kąta świecenia 4-60°  i możliwość niezależnej kontroli każdej z diod. Na pokładzie znajdziemy wbudowane efekty – kształty, możliwość ustawienia szybkości animacji wybranego efektu, płynności przejść oraz koloru tła. Ponadto oprawa posiada obrotową tarczę soczewek, dzięki czemu urządzenie może tworzyć ciekawe i niepowtarzalne efekty wizualne. Eye 900Pro może pracować w kilku trybach kontroli DMX od 21 do 97 kanałów. Wszystkie te parametry sprawiają, że jest to znakomite narzędzie koncertowe, po które chętnie sięgają realizatorzy.

fot. Monika Sadłos THEDREAMS Studio

Odpowiedzialny za oświetlenie na trasie SANAH, Tomasz Sierotko tak uzasadnia swój wybór: – Lubię korzystać z Brightera Eye 900Pro, ponieważ zapewnia ostre shape’y i szeroki zoom, pod względem mocy także dają radę. Miałem okazję wykorzystywać te urządzenia przy wielu produkcjach i nigdy mnie nie zawiodły – dodaje realizator  z firmy ArtLight Group.

Wszystkich zainteresowanych urządzeniami marki Brighter zachęcamy do kontaktu z oficjalnym polskim dystrybutorem, firmą Wise Clubs.