Nie tak dawno temu, na łamach naszego miesięcznika opublikowaliśmy recenzję nowego washa marki Brighter. Rynek pozytywnie zweryfikował owe urządzenia i całkiem niedawno mieliśmy przyjemność oglądać je w odcinkach na żywo w telewizyjnym show „The Voice of Poland”, gdzie zaprezentowały się na froncie sceny.

Artur Szyman to osoba, której w branży nie trzeba nikomu przedstawiać. To właśnie on już od lat odpowiada za projekt i realizacje oświetlenia Voice’a. Zdecydował się na kreatywne użycie lamp z logo Brighter ze względu na ich „doty”, czyli małe LED-y umiejscowione wokół głównych źródeł światła.

W naszej recenzji zwracaliśmy uwagę głównie na imponującą moc urządzenia i wysoką jakość światła, co jest podstawą w głowicy typu wash, w tym przypadku obserwujemy zupełnie odmienne zastosowanie tych, jak się okazuje, bardzo wszechstronnych głowic. Okazuje się również, że głowa ze stopniem ochrony IP65 nie jest pozbawiona sensu w zastosowaniu wewnętrznym – dzięki aluminiowej konstrukcji urządzenie odprowadza całe ciepło przez obudowę, co skutkuje skrajnie cichą pracą.