Szeroko rozumiany rynek multimediów został wzmocniony nowym rozwiązaniem firmy Christie w postaci projektora Crimson WU31.

WU31 to jeden z dwóch projektorów z rodziny Crimson przeznaczonych do wymagających instalacji oraz do intensywnej pracy na dużych eventach. Dzięki temu, że urządzenie wyposażono w obrazowanie 3DLP i źródło laserowo-fluorescencyjne (z dodatkowym uszczelnieniem klasy IP5X), można je z powodzeniem używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Projektor wyposażono w cenione, opatentowane technologie firmy Christie, takie jak BoldColor dla bardziej realistycznych i przestrzennych kolorów oraz TruLife, co daje wysoką jakość przetwarzania obrazu. Ta ostatnia technologia zapewnia dodatkowo sporą elastyczność w podłączaniu i adaptacji do różnych typów sygnałów.

Aby zapewnić użytkownikom najwyższą jakość, projektanci modelu Crimson WU31 wyposażyli go w możliwość łatwej integracji, poprzez zgodność z oprogramowaniem Christie Mystique, które automatycznie pozycjonuje obraz na podstawie kamery. Ponadto urządzenie ma dowolną orientację pracy, zgodność z obiektywami ILS oraz możliwość pracy z łącznością światłowodową point-to-point z pełną przepustowością.