Firma Christie wyprodukowała najmniejszy i najlżejszy projektor z laserem RGB o wysokiej jasności. Mowa o Christie D4K40-RGB, którego konstrukcja nie zawiera ciężkich zewnętrznych chłodnic czy oddzielnych szaf z laserami. Źródło Christie RealLaser oraz elektronika TruLife zapewni olśniewające wizualizację nawet największych powierzchni.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Tak jak wszystkie projektory Christie, model Christie D4K40-RGB powstał z myślą o profesjonalnym zastosowaniu. Producent wyposażył go w wejścia 12G-SDI, DisplayPort, karty wejściowe Christie Terra SDVoE czy Christie Link. D4K40-RGB jest również kompatybilny z większością obiektywów Christie 4K, co stanowi znaczną wygodę oraz oszczędność. Kolejnym atutem jest zasilanie z jednofazowego źródła 220 V, co świadczy też o niskim poborze prądu.

Ten zintegrowany projektor oferuje jasność wyjściową 40 000 lumenów oraz źródło laserowe RGB. Dzięki temu podnosi poprzeczkę dla wykonania, jakości obrazu, wbudowanego przetwarzania oraz możliwości łączenia. Źródło Christie RealLaser™, elektronika TruLife™, rozdzielczość 4K, kontrast 5000:1, szybkość ramek do 120fps, dowolna orientacja pracy. To wszystko daje niezwykłą funkcjonalność, wyjątkowo obszerną przestrzeń kolorów i nadzwyczajny poziom szczegółów.

D4K40-RGB wyznacza nowy standard w projekcji laserowej na dużą skalę. Niezawodną pracę gwarantuje też żywotność źródła wynosząca 20 000 godzin. Producent wyposażył projektor w takie funkcje jak Christie Twist, Mystique i Guardian, które zdecydowanie ułatwiają pracę i pomagają uzyskać jeszcze lepszą jakość wyświetlanych projekcji.