Firma Commercial Audio została wyłącznym dystrybutorem marki Clear-Com w Polsce. Tym samym poszerza swoją ofertę i możliwość dostarczania kompletnych rozwiązań dla miejsc, w których wymagana jest sprawna i przejrzysta komunikacja.

Clear-Com to amerykańska marka od zawsze kojarzona jako synonim interkomu. Już od 1968 roku, jest zaufanym, globalnym dostawcą profesjonalnych rozwiązań i usług komunikacyjnych. Dostarczając innowacyjne, sprawdzone na rynku technologie, zapewnia najwyższej jakości łączność dzięki przewodowym i bezprzewodowym systemom interkomowym. Urządzenia Clear-Com daje możliwość płynnej koordynacji wszelkich działań przy zachowaniu najwyższego poziomu niezawodności, bezpieczeństwa i prostoty.

Clear – Com jako pierwszy wprowadził w pełni mobilne systemy interkomowe dla produkcji live, zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe co zrewolucjonizowało komunikację w czasie rzeczywistym.

Firma zapisuje się w historii łączności dzięki innowacji, wykorzystując postęp technologiczny, udoskonalając sposób współpracy w każdym profesjonalnym otoczeniu, w którym wymagana jest niezawodna komunikacja na najwyższym poziomie. Produkty Clear-Com spełniają wszystkie wymagania największych i najbardziej skomplikowanych wydarzeń zarówno w broadcascie, instalacjach stałych takich jak teatry, filharmonie, obiekty kultury oraz innych produkcji live. Szeroka gama urządzeń zapewnia użytkownikowi elastyczną konfigurację systemu interkomowego  podczas transmisji, występów na żywo, wydarzeń sportowych i wszędzie tam gdzie wymagany jest niezawodny system łączności.

Commercial Audio Sp. Z o.o. specjalizuje się w profesjonalnych rozwiązaniach audio. Jest wyłącznym dystrybutorem najwyższej klasy marek: Solid State Logic, ATC Loudspeakers, Bose Professional oraz od teraz Clear-Com. Firma współpracuje z integratorami, dealerami MI, projektantami systemów, itp. Dzięki tej współpracy rozwiązania dystrybuowane przez Commercial Audio są wykorzystywane zarówno w studiach radiowych, telewizyjnych, w wozach transmisyjnych, teatrach, studiach nagraniowych, realizacjach live oraz w studiach masteringowych i postprodukcyjnych. Warszawska firma jest kluczowym partnerem dla tych, którzy chcą doświadczyć najwyższej jakości dźwięku i korzystać z najnowszej technologii audio, która daje elastyczne możliwości konfiguracji i rozbudowy.

Krzysztof Borowicz, menedżer marki Clear-Com, chętnie odpowie na wszystkie pytania i służy wsparciem wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w pracy teatralnej, studyjnej i pracy przy koncertach.